Lavor 8.227.0005-PS #####Teich- & Poolsauger 1 kom.
- Kataloški br:
- 3339359 - 62
- Oznaka:
- 8.227.0005-PS
- EAN:
- 8013298063130
- Kataloški br:
- 3339359 - 62
- Oznaka:
- 8.227.0005-PS
- EAN:
- 8013298063130
Lavor 8.227.0005-PS #####Teich- & Poolsauger 1 kom.
570.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
570.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- utišani motor
- dvostruka električna izolacija
- Usisni sustav s premosnim hlađenjem
- Plastični cilindar otporan na udarce
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | #####Teich- & Poolsauger |
| Boja | plava boja |
| dim. | (D x Š x V) 370 x 370 x 710 mm |
| Težina | 9.35 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 370 mm |
| Visina | 710 mm |
| Dužina | 370 mm |
| Duljina kabela | 7.5 m |
| Napajanje | putem utičnice |
| Potrošnja energije (maks.) | 1400 W |
| Snaga usisavanja | 1400 W |
| Snaga (detalji) | Z |
| Prikupna posuda | 35 l |
| Pogonski napon (detalji) | 230V/50 Hz |
Opis
Opis
SWIMMY je idealan usisavač za bazene, kućne bazene, prašinu i tekućine. Pogodan je za sve vrste bazena bez potrebe za njihovim pražnjenjem. Da bi se doseglo dno bazena, opremljen je s 4 plastične produžne cijevi. SWIMMY je također opremljen tihim motorom, što čišćenje ovim uređajem čini znatno ugodnijim. Elektronička ploča za automatsko zaustavljanje/pražnjenje usisavača nudi dodatnu praktičnost. Zahvaljujući 4 okretna kotačića i praktičnom držaču električnog kabela, vrlo je praktičan, jednostavan za korištenje i štedi prostor te je stoga idealan za kućnu i hobi upotrebu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)