Lavor ASHLEY 1000 PREMIUM suhi usisivač 800 W
- Kataloški br:
- 3339358 - 62
- Oznaka:
- 8.245.0012-PS
- EAN:
- 4260135776430
- Kataloški br:
- 3339358 - 62
- Oznaka:
- 8.245.0012-PS
- EAN:
- 4260135776430
Lavor ASHLEY 1000 PREMIUM suhi usisivač 800 W
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Z, Volumen prikupne posude=20 l
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | Z |
| Vrsta proizvoda | suhi usisivač |
| Boja | crna |
| Prikupna posuda | 20 l |
| Pogonski napon (detalji) | 230V/50 Hz |
| Potrošnja energije (maks.) | 800 W |
| Napajanje | putem utičnice |
| Duljina kabela | 5 m |
| Širina | 390 mm |
| Visina | 550 mm |
| Dužina | 400 mm |
| Težina | 27.3 kg |
| dim. | (D x Š x V) 400 x 390 x 550 mm |
| Snaga usisavanja | 800 W |
Opis
Opis
Usisavač za pepeo ASHLEY 1000 PREMIUM EVO idealan je pomoćnik oko kućnog kamina i/ili roštilja. Čađa i pepeo se pouzdano usisavaju, a kamin ili roštilj su čisti i spremni za ponovnu upotrebu u tren oka. Robusna kolica s 4 kotača opremljena su integriranim pneumatskim tresačem filtera koji omogućuje brzo čišćenje filtera bez potrebe za intervencijom u bubnju. Također je opremljen tihim motorom, što čišćenje s ASHLEY 1000 PREMIUM EVO čini znatno ugodnijim. Držač električnog kabela nudi dodatnu praktičnost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.