Lavor AUCKLAND 1310 visokotlačni čistač 150 bar
- Kataloški br:
- 3339384 - 62
- Oznaka:
- 8.675.0015-PS
- EAN:
- 4260135770506
- Kataloški br:
- 3339384 - 62
- Oznaka:
- 8.675.0015-PS
- EAN:
- 4260135770506
Lavor AUCKLAND 1310 visokotlačni čistač 150 bar
5,560.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,560.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radni tlak (maks.): 150 bar
- Transportna količina (maks.): 600 l/h
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokotlačni čistač |
| Pogonski napon (detalji) | 230 V/50 Hz |
| Radni tlak (maks.) | 150 bar |
| Snaga (P2) | 3000 W |
| Transportna količina (maks.) | 600 l/h |
| Duljina crijeva | 8 m |
| Težina | 72 kg |
| dim. | (D x Š x V) 650 x 1000 x 850 mm |
| Dužina | 650 mm |
| Širina | 1000 mm |
| Visina | 850 mm |
Opis
Opis
HDR AUCKLAND 1310 je robusni visokotlačni čistač s vrućom vodom tvrtke LAVOR. Primarno se koristi u industriji, posebno tamo gdje je prisutna tvrdokorna prljavština, kao što su industrijske proizvodne linije, obrtnički objekti, radionice itd. Visokotlačni perač s toplom vodom ima jasnu prednost u odnosu na visokotlačni perač s hladnom vodom, posebno kada su u pitanju sve vrste maziva, te je stoga često preferiran.
HDR AUCKLAND 1310 opremljen je s 3 keramička čelična klipa, aksijalnom pumpom od mesinga, spremnikom deterdženta od 3,5 l, visokokvalitetnim indukcijskim motorom i spremnikom dizelskog goriva od 15 l. Visokotlačni čistač ima bojler s visokoučinkovitom čeličnom zavojnicom, koja osigurava pouzdano zagrijavanje vode. Praktični paket dodatne opreme upotpunjuje HDR AUCKLAND 1310 seriju i osigurava savršene rezultate čišćenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
HDR AUCKLAND 1310 opremljen je s 3 keramička čelična klipa, aksijalnom pumpom od mesinga, spremnikom deterdženta od 3,5 l, visokokvalitetnim indukcijskim motorom i spremnikom dizelskog goriva od 15 l. Visokotlačni čistač ima bojler s visokoučinkovitom čeličnom zavojnicom, koja osigurava pouzdano zagrijavanje vode. Praktični paket dodatne opreme upotpunjuje HDR AUCKLAND 1310 seriju i osigurava savršene rezultate čišćenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)