Lavor AUCKLAND PLUS 1310 Carbon visokotlačni čistač 150 bar
- Kataloški br:
- 3339368 - 62
- Oznaka:
- 8.675.0011-PS
- EAN:
- 4260135771145
- Kataloški br:
- 3339368 - 62
- Oznaka:
- 8.675.0011-PS
- EAN:
- 4260135771145
Lavor AUCKLAND PLUS 1310 Carbon visokotlačni čistač 150 bar
5,860.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,860.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radni tlak (maks.): 150 bar
- Transportna količina (maks.): 570 l/h
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokotlačni čistač |
| Pogonski napon (detalji) | 230V/50 Hz |
| Radni tlak (maks.) | 150 bar |
| Snaga (P2) | 3000 W |
| Transportna količina (maks.) | 570 l/h |
| Duljina crijeva | 8 m |
| Težina | 80 kg |
| dim. | (D x Š x V) 850 x 650 x 1000 mm |
| Dužina | 850 mm |
| Širina | 650 mm |
| Visina | 1000 mm |
Opis
Opis
Upotreba visokotlačnog čistača s toplom vodom uvijek je potrebna kada je potrebno u najkraćem mogućem roku ukloniti masnu ili posebno tvrdokornu prljavštinu. Učinak čišćenja vrućom vodom puno je bolji od hladnom vodom jer toplina potiče odmašćivanje prljavštine. Toplina primijenjena na površinu također uzrokuje brže sušenje. Prednosti perača pod tlakom s toplom vodom u usporedbi s uređajem s hladnom vodom su: kraće vrijeme čišćenja (za istu vrstu prljavštine), bolje odmašćivanje prljavštine koja se ne topi u vodi, kraće vrijeme sušenja i manja upotreba kemijskih proizvoda, ukratko: niži fiksni troškovi čišćenja i ušteda vode
Elegantni AUCKLAND PLUS 1310 u karbonskom izgledu je robusni visokotlačni čistač opremljen s 3 keramička čelična klipa i aksijalnom pumpom od mesinga. Vertikalni bojler s visokoučinkovitom čeličnom zavojnicom osigurava pouzdano zagrijavanje vode. Kotao se napaja dizelskim gorivom.
Usisavanje deterdženta s vanjskim spremnikom od 3,5 litara upotpunjuje učinak čišćenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Elegantni AUCKLAND PLUS 1310 u karbonskom izgledu je robusni visokotlačni čistač opremljen s 3 keramička čelična klipa i aksijalnom pumpom od mesinga. Vertikalni bojler s visokoučinkovitom čeličnom zavojnicom osigurava pouzdano zagrijavanje vode. Kotao se napaja dizelskim gorivom.
Usisavanje deterdženta s vanjskim spremnikom od 3,5 litara upotpunjuje učinak čišćenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)