Lavor GIANT 28 PRO visokotlačni čistač 160 bar
- Kataloški br:
- 3339365 - 62
- Oznaka:
- 8.105.0019-PS
- EAN:
- 4260135776935
- Kataloški br:
- 3339365 - 62
- Oznaka:
- 8.105.0019-PS
- EAN:
- 4260135776935
Lavor GIANT 28 PRO visokotlačni čistač 160 bar
2,245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radni tlak (maks.): 160 bar
- Transportna količina (maks.): 540 l/h
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokotlačni čistač |
| Pogonski napon (detalji) | 230V/50 Hz |
| Radni tlak (maks.) | 160 bar |
| Snaga (P2) | 2800 W |
| Transportna količina (maks.) | 540 l/h |
| Maks. duljina kabla | 5 m |
| Duljina crijeva | 8 m |
| Težina | 25 kg |
| dim. | (D x Š x V) 600 x 400 x 670 mm |
| Dužina | 600 mm |
| Širina | 400 mm |
| Visina | 670 mm |
Opis
Opis
GIANT 28 PRO je robustan, jednostavan za rukovanje i idealan za svaku potrebu čišćenja. Ovaj visokotlačni čistač s hladnom vodom predstavlja se u svoj svojoj svestranosti i osigurava visoke performanse. 3 snažna indukcijska motora s mesinganom glavom jamče iznimne performanse za svaku primjenu. GIANT 28 PRO ima direktan usis deterdženta s ugrađenim spremnikom. Također ima automatski sustav zaustavljanja koji omogućuje aktiviranje ili potpuno zaustavljanje stroja pritiskom na okidač pištolja. GIANT 28 PRO je također opremljen visokotlačnom/niskotlačnom cijevi i metalnom turbo cijevi. Za udobnost, kolica imaju ergonomsku ručku i pretinac za pribor. To znači da korisnik uvijek ima potreban pribor pri ruci. Praktični kolut za crijevo jamči dodatnu praktičnost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)