Lavor SPRAY NV24 parni čistač
- Kataloški br:
- 3339378 - 62
- Oznaka:
- 0.006.0002-PS
- EAN:
- 4260695513438
- Kataloški br:
- 3339378 - 62
- Oznaka:
- 0.006.0002-PS
- EAN:
- 4260695513438
Lavor SPRAY NV24 parni čistač
715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- , Volumen prikupne posude=24 l
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | parni čistač |
| Boja | žuta |
| Prikupna posuda | 24 l |
| Širina | 320 mm |
| Visina | 750 mm |
| Dužina | 280 mm |
| Težina | 14.75 kg |
| dim. | (D x Š x V) 280 x 320 x 750 mm |
Opis
Opis
Raspršivač komprimiranog zraka LAVOR SPRAY NV24 idealan je alat za nanošenje sredstava za čišćenje. Međutim, treba napomenuti da kako bi se ovi tlačni raspršivači napunili pneumatskim punjenjem, moraju biti spojeni na zračni kompresor kako bi tada mogli raditi bez spajanja na kompresor. Raspršivač ima profesionalni pištolj i koplje s mlaznicom od 600 mm. Nadalje, indikator razine napunjenosti na stupu, manometar za radni tlak, 10 m Rilsan crijevo i ugrađeni brzi priključak za ulaz i izlaz olakšavaju rad s LAVOR SPRAY NV24. Imajte na umu da kompresor zraka nije dio ove ponude i mora se kupiti zasebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.