LC Power LC1000P2 V3.1 Platinum PC napajanje 1000 W ATX 80 plus platinum
Kataloški br:
Oznaka:
LC1000P2 V3.1 Platinum
Oznaka:
LC1000P2 V3.1 Platinum
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 1000 WPCI-Express (6+2-pinski) 6x
  • Upravljanje kabelima da80 plus platinum
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaPC napajanje
Izlazna snaga napajanja1000 W
Modularnida
Dio mreže80 plus platinum
Faktor oblikaATX
Bojacrna
dim.(Š x V x D) 180 x 86 x 150 mm
Dubina150 mm
Visina86 mm
Širina180 mm
Težina3.05 kg
+12 V/DC (1)83.3 A
+5 V/DC20 A
4-polni 12 V1
20+4pol.1
4+4pol. ATX/EPS 12 V2
6 + pola Pcle6
Određene značajkeATX 3.1
PCIe gen 5.1
Izlazna snaga751 W -
+3,3 V/DC20 A
Pogonski napon100–240 V/50–60 Hz
Opis
Opis
1000 W i poboljšani ventilator od 135 mm
Potpuno modularno napajanje Platinum Pro serije LC1000P2 V3.1 nudi impresivnih 1000 W snage, što ga čini snažnim rješenjem za napajanje zahtjevnih PC sustava. Opremljen poboljšanim visokotlačnim ventilatorom od 135 mm, osigurava učinkovito hlađenje te pouzdan i tih rad, čak i u ekstremnim uvjetima.