LC Power LC420H-12 V2.31 PC napajanje 400 W ATX
Kataloški br:
EAN:
4.26244E+12
(0)
Kataloški br:
EAN:
4.26244E+12
Main product image
1/10
Izdvojeno & Detalji
Učinkovit, stabilan i pouzdan
Snaga od 400 W s snažnim 12 V priključkom i učinkovitošću do 85%
LC-Power LC420H-12 V2.31 napajanje iz serije Office isporučuje ukupnu snagu od 400 W i snažnu +12 V liniju (33,3 A) dovoljno snage za tipične uredske sustave i jednostavne multimedijske aplikacije. Zahvaljujući učinkovitosti do 85%, napajanje radi energetski učinkovito i ostaje pouzdano u kontinuiranom radu. Četiri integrirana zaštitna kruga pružaju dodatnu sigurnost i stabilan rad – idealno za izdržljive sustave u svakodnevnoj uredskoj upotrebi.
Tiho hlađenje i čisto ožičenje 120 mm ventilator i crni kablovi za optimalnu integraciju
Integrirani 120 mm ventilator LC420H-12 V2.31 osigurava pouzdan protok zraka i doprinosi stabilnosti vašeg sustava u svakodnevnoj upotrebi. Crni omotani kabeli olakšavaju upravljanje kabelima i osiguravaju urednu unutrašnjost kućišta. To znači da se napajanje savršeno integrira, i vizualno i funkcionalno, u moderna uredska računala.