Ledlenser LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 100 lm 40 h 6103-B
- Kataloški br:
- 3473466 - 62
- Oznaka:
- 6103-B
- EAN:
- 4029113600330
- Kataloški br:
- 3473466 - 62
- Oznaka:
- 6103-B
- EAN:
- 4029113600330
Ledlenser LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 100 lm 40 h 6103-B
49.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
49.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2 načina osvjetljenja
- Funkcija trepćućeg svjetla
- Crvena LED dioda bez odsjaja
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 100 lm - 199.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 40 h |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Baterije | 3 x mikro baterije (uključene) |
| Boja | plava boja |
| Težina | 96 g |
| Broj žarulja | 2 |
| Svjetlosni domet (maks.) | 100 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 100 lm |
| Materijal | plastika tekstil |
| Gustoća vode | ne |
Opis
Opis
Posebne značajke
- 2 načina osvjetljenja 100 i 15%
- Funkcija trepćućeg svjetla
- Crvena LED dioda bez odsjaja
- Okretna glava
- Kuka za karabin
- Periva traka za glavu Otporno na prskanje
Opseg isporuke
- SEO® 3
- Traka za glavu
- Baterije
- Karabinska kuka
- Uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)