Ledlenser MH4 LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju 400 lm 35 h 502151
- Kataloški br:
- 3532912 - 62
- Oznaka:
- 502151
- EAN:
- 4058205020121
- Kataloški br:
- 3532912 - 62
- Oznaka:
- 502151
- EAN:
- 4058205020121
Ledlenser MH4 LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju 400 lm 35 h 502151
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Svjetiljka s trakom za glavu
- Materijal kućišta: ABS sintetika, plastika
- LED 7500K
- Broj razina snage: 2
- 14500/AA alkalne / litij-ionske (Li-ion)
- IP54
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 35 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Radni napon | 3.7 V |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 4 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 35 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 180 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 40 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 400 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 20 lm |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Material (detalji) | ABS sintetički materijal, plastika |
| Baterijski napon | 3.7 V |
| Vrijeme pogona (maks.) | 35 h |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 lampa |
Opis
Opis
MH4 pruža svjetlinu za ribolov i lov - sada i s crvenim svjetlom za bolje očuvanje noćnog vida. U samo nekoliko jednostavnih koraka možete ga pretvoriti iz naglavne lampe u višenamjensku lampu. MH4 se napaja ili iz priložene punjive baterije, koja se praktično puni pomoću magnetskog sustava punjenja, ili iz AA baterije. Napredni sustav fokusiranja osigurava brzo fokusiranje, a mehanizam za kontinuirano okretanje uvijek usmjerava svjetlo točno tamo gdje vam je potrebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)