Ledlenser P18R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 3200 lm 45 h
- Kataloški br:
- 3438575 - 62
- Oznaka:
- 503112
- EAN:
- 4058205037402
- Kataloški br:
- 3438575 - 62
- Oznaka:
- 503112
- EAN:
- 4058205037402
Ledlenser P18R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 3200 lm 45 h
835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Iznimno svijetlo i svestrano: 6500 lumena
- Precizno fokusiranje svjetla: Prsten za fokusiranje jednim dodirom i odabir načina rada za domet svjetla od 600 m, uključujući SOS, bljeskanje i treptanje
- Punjiv i pouzdan: 45 sati rada, punjenje za 3,5 sata putem USB-C, uključujući zidnu stanicu za punjenje
- Održiv i vodootporan: IP68 certifikat, izrađen od 75% recikliranog aluminija, testiran na pad s visine od 1 m
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 45 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Svjetlosni domet (maks.) | 425 m |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 45 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 5.5 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 45 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 240 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 3200 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 100 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 1000 lm |
| Vrsta zaštite | IPX4 IP68 |
Opis
Opis
Ledlenser P18R je prava svjetlosna elektrana s do 6500 lumena – razvijena za profesionalce, spasioce i avanturiste kojima je potrebna maksimalna svjetlina. S duljinom od 17,1 cm i težinom od 637 g, snažno leži u ruci – kao kompaktna alternativa svjetiljci za ponijeti.
Bilo da se radi o spasilačkim misijama, u divljini ili noćnom planinarenju – zahvaljujući X-Lens tehnologiji, P18R pruža koncentrirano svjetlo s impresivnim dometom do 600 m. Kontinuirano fokusiranje od jakog do usmjerenog svjetla omogućuje fleksibilno osvjetljavanje bilo kojeg okruženja.
Pomoću prstena za odabir načina rada možete intuitivno birati između 8 načina rada svjetla – za potpunu kontrolu u svakoj primjeni, od hitne do taktičke upotrebe. Čak i s rukavicama, rad je siguran i brz.
Snažna baterija može se potpuno napuniti putem USB-C priključka za oko 4,5 sata i omogućuje do 45 sati rada – idealno za duga putovanja bez napajanja. Funkcija rasvjete u nuždi pruža dodatnu sigurnost u slučaju nestanka struje ili kriza.
Kućište izrađeno od 75% recikliranog aluminija ima IP68 certifikat, vodootporno je, otporno na prašinu i padove do 2 m - dovoljno robusno za svaku ekstremnu situaciju.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije, P18R je visokoučinkovit alat za svakoga kome je potrebno beskompromisno svjetlo i apsolutna pouzdanost - bilo na terenu, u prirodi ili na avanturama na otvorenom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bilo da se radi o spasilačkim misijama, u divljini ili noćnom planinarenju – zahvaljujući X-Lens tehnologiji, P18R pruža koncentrirano svjetlo s impresivnim dometom do 600 m. Kontinuirano fokusiranje od jakog do usmjerenog svjetla omogućuje fleksibilno osvjetljavanje bilo kojeg okruženja.
Pomoću prstena za odabir načina rada možete intuitivno birati između 8 načina rada svjetla – za potpunu kontrolu u svakoj primjeni, od hitne do taktičke upotrebe. Čak i s rukavicama, rad je siguran i brz.
Snažna baterija može se potpuno napuniti putem USB-C priključka za oko 4,5 sata i omogućuje do 45 sati rada – idealno za duga putovanja bez napajanja. Funkcija rasvjete u nuždi pruža dodatnu sigurnost u slučaju nestanka struje ili kriza.
Kućište izrađeno od 75% recikliranog aluminija ima IP68 certifikat, vodootporno je, otporno na prašinu i padove do 2 m - dovoljno robusno za svaku ekstremnu situaciju.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije, P18R je visokoučinkovit alat za svakoga kome je potrebno beskompromisno svjetlo i apsolutna pouzdanost - bilo na terenu, u prirodi ili na avanturama na otvorenom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Baterija, stanica za punjenje, USB-C kabel, tvrda zaštitna torbica, remen za ruku.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)