Ledlenser P21R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 5000 lm 25 h
- Kataloški br:
- 3438576 - 62
- Oznaka:
- 503105
- EAN:
- 4058205037198
- Kataloški br:
- 3438576 - 62
- Oznaka:
- 503105
- EAN:
- 4058205037198
Ledlenser P21R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 5000 lm 25 h
1,345.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga reflektora: 12000 lumena i domet 1100 m
- Precizno fokusiranje svjetla: Fokusiranje jednim dodirom i prsten za odabir načina rada, uključujući treptanje, bljeskanje, SOS
- Punjiv i pouzdan: 25 sati rada, funkcija punjenja putem USB-C-a s nosačem za zid, uključujući remen za rame
- Održivo i vodootporno: IP68 certifikat, 75% recikliranog aluminija, testirano na pad s visine od 1 m
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 25 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Svjetlosni domet (maks.) | 850 m |
| Tehnologija | LiFePO 4 |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 25 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 5.5 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 160 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 540 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 5000 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 220 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 2000 lm |
| Vrsta zaštite | IPX4 IP68 |
Opis
Opis
Ledlenser P21R je visokoučinkovita taktička svjetiljka s impresivnih 6500 lumena i ekstremnim dometom do 1100 m - napravljena za sigurnosno osoblje, hitne službe i sve kojima je potrebno beskompromisno svjetlo. S duljinom od 29,2 cm i težinom od 892 g, to je profesionalni alat za najteže zahtjeve.
Bilo tijekom noćnih pretraga, na straži, tijekom lova ili na dugoj turi na otvorenom – P21R osvjetljava svako okruženje opsežno i s velikim detaljima. Zahvaljujući X-Lens tehnologiji, stvara fokusiranu, snažnu svjetlosnu sliku na velikim udaljenostima.
Pomoću prstena za odabir načina rada možete intuitivno kontrolirati 8 načina osvjetljenja – od dodatnog pojačanog svjetla do energetski učinkovitog načina rada s niskom potrošnjom energije. Kontinuirano fokusiranje fleksibilno se prebacuje između reflektora i snopa svjetla – ovisno o vašim potrebama i okolini.
Integrirana baterija od 9000 mAh potpuno se puni za otprilike 5 sati putem USB-C priključka i traje do 25 sati – za dugotrajnu upotrebu bez kompromisa. Praktična stanica za punjenje uključena je u isporuku – za brzo i sigurno punjenje.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija, ima IP68 certifikat i testirano je na pad s 2 m – vodootporno i otporno na prašinu za maksimalnu izdržljivost u svim vremenskim uvjetima i terenu.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije, P21R nudi apsolutnu pouzdanost sigurnosnim službama, vlastima ili avanturistima koji se moraju osloniti na svoju opremu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bilo tijekom noćnih pretraga, na straži, tijekom lova ili na dugoj turi na otvorenom – P21R osvjetljava svako okruženje opsežno i s velikim detaljima. Zahvaljujući X-Lens tehnologiji, stvara fokusiranu, snažnu svjetlosnu sliku na velikim udaljenostima.
Pomoću prstena za odabir načina rada možete intuitivno kontrolirati 8 načina osvjetljenja – od dodatnog pojačanog svjetla do energetski učinkovitog načina rada s niskom potrošnjom energije. Kontinuirano fokusiranje fleksibilno se prebacuje između reflektora i snopa svjetla – ovisno o vašim potrebama i okolini.
Integrirana baterija od 9000 mAh potpuno se puni za otprilike 5 sati putem USB-C priključka i traje do 25 sati – za dugotrajnu upotrebu bez kompromisa. Praktična stanica za punjenje uključena je u isporuku – za brzo i sigurno punjenje.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija, ima IP68 certifikat i testirano je na pad s 2 m – vodootporno i otporno na prašinu za maksimalnu izdržljivost u svim vremenskim uvjetima i terenu.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije, P21R nudi apsolutnu pouzdanost sigurnosnim službama, vlastima ili avanturistima koji se moraju osloniti na svoju opremu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Baterija, stanica za punjenje, USB-C kabel, zaštitni elementi, tvrda zaštitna torbica, adapter za stativ, remen za rame
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)