Ledlenser P2R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju , baterijski pogon 200 lm 8 h 36 g
- Kataloški br:
- 3438565 - 62
- Oznaka:
- 503097
- EAN:
- 4058205036955
- Kataloški br:
- 3438565 - 62
- Oznaka:
- 503097
- EAN:
- 4058205036955
Ledlenser P2R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju , baterijski pogon 200 lm 8 h 36 g
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktan i lagan: 200 lumena, 9,8 cm, 36 g
- Precizno fokusiranje svjetla: domet do 90 m
- Punjiva i pouzdana: Do 8 sati rada, 1,5 sati brzog USB-C punjenja (kabel nije uključen). Alternativno, rad s AAA baterijama (nisu uključene) za maksimalnu fleksibilnost
- Održivo i vodootporno: Kućište izrađeno od 75% recikliranog aluminija. IP54 zaštita od prašine i prskanja. Otporno na udarce do 2 m
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 8 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju baterijski pogon |
| Svjetlosni domet (maks.) | 90 m |
| Težina | 36 g |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 8 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 2 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 20 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 50 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 200 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 20 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 80 lm |
| Vrsta zaštite | IP54 |
Opis
Opis
Ledlenser P2R LED punjiva svjetiljka, 200 lm, USB-C, 90 m podesivi fokus, vodootporna, 8 sati trajanja baterije, lagana mini svjetiljka na baterije od 36 g za šetnju pasa, planinarenje, kampiranje s djecom
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x svjetiljka
- 1x akumulator
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)