Ledlenser P3 džepna svjetiljka baterijski pogon 130 lm 6.5 h
- Kataloški br:
- 3438566 - 62
- Oznaka:
- 503106
- EAN:
- 4058205037228
- Kataloški br:
- 3438566 - 62
- Oznaka:
- 503106
- EAN:
- 4058205037228
Ledlenser P3 džepna svjetiljka baterijski pogon 130 lm 6.5 h
74.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktan i ultra lagan: samo 9,4 cm i 43 g
- Precizno fokusiranje svjetla: Zumiranje jednom rukom od punog svjetla do reflektora (do 110 m)
- Baterija ili punjiva baterija: 1× AAA baterija uključena – također podržava 1,2 V AAA NiMH baterije
- Održiv i otporan na vremenske uvjete: Izrađen od 75% recikliranog aluminija, robustan i vodootporan prema IP54 standardu
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 100 lm - 199.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 6.5 h |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Svjetlosni domet (maks.) | 110 m |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 6.5 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 4 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 40 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 70 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 130 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 20 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 60 lm |
| Vrsta zaštite | IPX4 IP54 |
Opis
Opis
Ledlenser P3 je mala LED svjetiljka koja pruža do 130 lumena jakog svjetla – dovoljno kompaktna za svaki džep, a opet dovoljno snažna za mnoge svakodnevne situacije. S duljinom od 9,4 cm i težinom od samo 43 g, idealan je za putovanja, kampiranje, u automobilu ili za djecu.
Bez obzira šetate li psa, bavite se "uradi sam" poslovima, planinarite ili ste u hitnom slučaju - P3 vam nudi pouzdano svjetlo u svakoj situaciji. Praktični držač za ključeve omogućuje vam sigurno pričvršćivanje svjetiljke na ruksak, ključeve ili jaknu – svjetlo je uvijek pri ruci.
Napredna tehnologija fokusiranja omogućuje vam brzo prebacivanje između širokog reflektora i fokusiranog snopa svjetla s dometom do 110 m – idealno u mraku ili pri radu u uskim prostorima. Upravljanje je intuitivno putem prekidača na kraju poklopca.
Svjetiljka se napaja jednom AAA baterijom (uključena), ali podržava i punjive 1,2 V NiMH baterije – savršeno ako tražite punjivu svjetiljku. S vremenom rada do 6,5 sati, pouzdan je za svakodnevnu upotrebu i na putovanjima.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija i zaštićeno je od prašine i prskanja vode zahvaljujući IP54 certifikatu – idealno kao vanjska svjetiljka, svjetiljka za hitne slučajeve ili kao svakodnevni pratitelj za mlade i stare.
7-godišnje jamstvo uz registraciju zaokružuje paket – robustan, održiv, snažan. Bilo kao svjetiljka za djecu, za planinarenje ili za sigurnost – P3 je mala snažna lampa za svaku situaciju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bez obzira šetate li psa, bavite se "uradi sam" poslovima, planinarite ili ste u hitnom slučaju - P3 vam nudi pouzdano svjetlo u svakoj situaciji. Praktični držač za ključeve omogućuje vam sigurno pričvršćivanje svjetiljke na ruksak, ključeve ili jaknu – svjetlo je uvijek pri ruci.
Napredna tehnologija fokusiranja omogućuje vam brzo prebacivanje između širokog reflektora i fokusiranog snopa svjetla s dometom do 110 m – idealno u mraku ili pri radu u uskim prostorima. Upravljanje je intuitivno putem prekidača na kraju poklopca.
Svjetiljka se napaja jednom AAA baterijom (uključena), ali podržava i punjive 1,2 V NiMH baterije – savršeno ako tražite punjivu svjetiljku. S vremenom rada do 6,5 sati, pouzdan je za svakodnevnu upotrebu i na putovanjima.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija i zaštićeno je od prašine i prskanja vode zahvaljujući IP54 certifikatu – idealno kao vanjska svjetiljka, svjetiljka za hitne slučajeve ili kao svakodnevni pratitelj za mlade i stare.
7-godišnje jamstvo uz registraciju zaokružuje paket – robustan, održiv, snažan. Bilo kao svjetiljka za djecu, za planinarenje ili za sigurnost – P3 je mala snažna lampa za svaku situaciju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Mini džepna svjetiljka 1x;
- 1x baterija (1x AAA)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)