Ledlenser P3R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju , baterijski pogon 200 lm 8 h
- Kataloški br:
- 3438567 - 62
- Oznaka:
- 503107
- EAN:
- 4058205037259
- Kataloški br:
- 3438567 - 62
- Oznaka:
- 503107
- EAN:
- 4058205037259
Ledlenser P3R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju , baterijski pogon 200 lm 8 h
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktno i ultralagano: 200 lumena, 9,4 cm i 41 g
- Precizno fokusiranje svjetla: Brzo prebacivanje između reflektora i snopa svjetla s dometom do 130 m
- Punjiva i pouzdana: Do 8 sati osvjetljenja, puni se za 1,5 sati putem USB-C. Kompatibilno s AAA baterijama (nisu uključene)
- Održiv i vodootporan: Izrađen od 75% recikliranog aluminija, IP54 certifikat protiv prašine i prskanja vode, testiran na pad do 2 m
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 8 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju baterijski pogon |
| Svjetlosni domet (maks.) | 130 m |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 8 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 2.5 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 40 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 80 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 200 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 20 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 80 lm |
| Vrsta zaštite | IPX4 IP54 |
Opis
Opis
Ledlenser P3R je kompaktna LED svjetiljka s do 200 lumena – dovoljno mala za svaki džep, ali dovoljno snažna za svakodnevnu upotrebu, kampiranje ili šetnju psa. S duljinom od 9,4 cm i težinom od samo 41 g, idealna je za kretanje, u automobilu ili kao svjetiljka za djecu.
Bez obzira bavite li se "uradi sam" poslovima, planinarite, u hitnim slučajevima ili kampirate u mraku, P3R vam pruža pouzdano svjetlo, točno kada vam je potrebno. Zahvaljujući praktičnom držaču za ključeve, možete ga sigurno pričvrstiti na ruksak, ključeve ili jaknu – tako da vam je svjetlo uvijek pri ruci.
Napredna tehnologija fokusiranja omogućuje besprijekorno prebacivanje između širokog reflektora i fokusiranog snopa svjetla – s dometom do 130 m. Jednostavno se koristi pomoću prekidača na kraju – idealno kada trebate brzo djelovati.
Svjetiljka se može napuniti putem USB-C priključka za samo 1,5 sat i radi do 8 sati – savršeno za sve koji traže punjivu svjetiljku. Također je kompatibilan s jednom AAA baterijom (nije uključena) ako vam nestane struje dok ste u pokretu.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija i ima IP54 certifikat zaštite od prašine i prskanja vode – idealno za kampiranje, torbe za alat ili kao lampa za hitne slučajeve u automobilu.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije proizvoda, P3R nije samo održiv i robustan, već i pouzdan pratitelj u svakodnevnom životu - bilo kao svjetiljka za djecu, na poslu ili u pokretu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bez obzira bavite li se "uradi sam" poslovima, planinarite, u hitnim slučajevima ili kampirate u mraku, P3R vam pruža pouzdano svjetlo, točno kada vam je potrebno. Zahvaljujući praktičnom držaču za ključeve, možete ga sigurno pričvrstiti na ruksak, ključeve ili jaknu – tako da vam je svjetlo uvijek pri ruci.
Napredna tehnologija fokusiranja omogućuje besprijekorno prebacivanje između širokog reflektora i fokusiranog snopa svjetla – s dometom do 130 m. Jednostavno se koristi pomoću prekidača na kraju – idealno kada trebate brzo djelovati.
Svjetiljka se može napuniti putem USB-C priključka za samo 1,5 sat i radi do 8 sati – savršeno za sve koji traže punjivu svjetiljku. Također je kompatibilan s jednom AAA baterijom (nije uključena) ako vam nestane struje dok ste u pokretu.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija i ima IP54 certifikat zaštite od prašine i prskanja vode – idealno za kampiranje, torbe za alat ili kao lampa za hitne slučajeve u automobilu.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije proizvoda, P3R nije samo održiv i robustan, već i pouzdan pratitelj u svakodnevnom životu - bilo kao svjetiljka za djecu, na poslu ili u pokretu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Mini džepna svjetiljka 1x;
- 1x akumulator
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)