Ledlenser P4 džepna svjetiljka baterijski pogon 180 lm 23 h
- Kataloški br:
- 3438568 - 62
- Oznaka:
- 503098
- EAN:
- 4058205036986
- Kataloški br:
- 3438568 - 62
- Oznaka:
- 503098
- EAN:
- 4058205036986
Ledlenser P4 džepna svjetiljka baterijski pogon 180 lm 23 h
89.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktan i snažan: 180 lumena, kućište od 60 g
- Precizno fokusiranje svjetla: Zumiranje jednom rukom od punog svjetla do reflektora (do 90 m)
- Baterija ili punjiva baterija: Rad s 2× AAA baterije (uključene) ili punjivim NiMH baterijama
- Održivo i otporno na vremenske uvjete: Kućište izrađeno od 75% recikliranog aluminija, vodootporno prema IP54 standardu, otporno na udarce do 2 m
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 100 lm - 199.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 23 h |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Svjetlosni domet (maks.) | 90 m |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 23 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 10 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 25 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 50 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 180 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 20 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 80 lm |
| Vrsta zaštite | IPX4 IP54 |
Opis
Opis
Kada su potrebni preciznost, mobilnost i izdržljivost, Ledlenser P4 LED svjetiljka je pravi izbor. Težak samo 60 g i tankog dizajna nalik olovci, lako stane u bilo koji džep košulje, torbu za alat ili uniformu – uvijek spreman za upotrebu.
S do 180 lumena svjetlosnog toka i dometom od 90 m, ova mala svjetiljka savršena je za profesionalce poput mehaničara, električara, bolničara ili medicinskog osoblja. Pouzdan je pratitelj gdje god je potrebno svjetlo u uskim ili teško dostupnim prostorima.
Zahvaljujući tehnologiji Advanced Focus, možete besprijekorno prebacivati između širokog reflektora i fokusiranog snopa svjetla jednom rukom – idealno za rad u motornom prostoru ili pri radu u mraku. Tri praktična načina osvjetljenja mogu se praktično kontrolirati pomoću prekidača na kraju.
P4 radi na dvije AAA baterije (uključene) ili, po želji, na punjive 1,2 V NiMH baterije – ekološki prihvatljivo rješenje za one koji preferiraju punjivu svjetiljku. S vremenom rada do 23 sata, idealan je i za dulja razdoblja korištenja.
Kućište izrađeno od 75% recikliranog aluminija osigurava stabilnost i održivost istovremeno. Zahvaljujući IP54 certifikatu, zaštićen je od prašine i prskanja vode te može izdržati padove s visine do 2 m – bilo u radionici, na poslu ili tijekom kampiranja.
P4 ima Ledlenserovo 7-godišnje jamstvo (nakon registracije) – kvaliteta na koju se možete osloniti. Bilo kao mini svjetiljka, za svakodnevni rad ili kao svjetiljka za hitne slučajeve – ovaj alat za osvjetljenje je spreman kad i vi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S do 180 lumena svjetlosnog toka i dometom od 90 m, ova mala svjetiljka savršena je za profesionalce poput mehaničara, električara, bolničara ili medicinskog osoblja. Pouzdan je pratitelj gdje god je potrebno svjetlo u uskim ili teško dostupnim prostorima.
Zahvaljujući tehnologiji Advanced Focus, možete besprijekorno prebacivati između širokog reflektora i fokusiranog snopa svjetla jednom rukom – idealno za rad u motornom prostoru ili pri radu u mraku. Tri praktična načina osvjetljenja mogu se praktično kontrolirati pomoću prekidača na kraju.
P4 radi na dvije AAA baterije (uključene) ili, po želji, na punjive 1,2 V NiMH baterije – ekološki prihvatljivo rješenje za one koji preferiraju punjivu svjetiljku. S vremenom rada do 23 sata, idealan je i za dulja razdoblja korištenja.
Kućište izrađeno od 75% recikliranog aluminija osigurava stabilnost i održivost istovremeno. Zahvaljujući IP54 certifikatu, zaštićen je od prašine i prskanja vode te može izdržati padove s visine do 2 m – bilo u radionici, na poslu ili tijekom kampiranja.
P4 ima Ledlenserovo 7-godišnje jamstvo (nakon registracije) – kvaliteta na koju se možete osloniti. Bilo kao mini svjetiljka, za svakodnevni rad ili kao svjetiljka za hitne slučajeve – ovaj alat za osvjetljenje je spreman kad i vi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x svjetiljka
- 2x baterije (AAA)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)