Ledlenser P4R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju , baterijski pogon 300 lm 13 h
- Kataloški br:
- 3438569 - 62
- Oznaka:
- 503099
- EAN:
- 4058205037013
- Kataloški br:
- 3438569 - 62
- Oznaka:
- 503099
- EAN:
- 4058205037013
Ledlenser P4R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju , baterijski pogon 300 lm 13 h
125.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tanak i snažan: 300 lumena i samo 57 g
- Precizno fokusiranje svjetla: Brzo prebacivanje između širokog reflektora i snopa svjetla
- Punjiv i pouzdan: Do 13 sati rada, puni se za 1,5 sati putem USB-C. Može se koristiti i s AAA baterijama (nisu uključene)
- Održiv i vodootporan: Izrađen od 75% recikliranog aluminija, IP54 certifikat protiv prašine i prskanja vode, testiran na pad s visine od 1 m
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 13 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju baterijski pogon |
| Svjetlosni domet (maks.) | 100 m |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 13 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 3 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 25 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 60 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 300 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 25 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
Opis
Opis
Ledlenser P4R je tanka LED svjetiljka u obliku olovke s 300 lumena – idealna za obrtnike, medicinske stručnjake ili bilo koga kome je potrebno pouzdano svjetlo u skučenim prostorima. S duljinom od samo 15,5 cm i težinom od 57 g, savršeno stane u bilo koji džep košulje ili alata.
Bilo da se radi o dijagnozi u klinici, pregledu u radionici ili provjeri kabela i motora – P4R pruža jarko, fokusirano svjetlo točno tamo gdje vam je potrebno. Njegov tanki dizajn omogućuje precizan rad čak i na teško dostupnim mjestima.
Napredna tehnologija fokusiranja omogućuje besprijekorno prebacivanje između rasvjete punog i reflektorskog svjetla – idealno za detaljan rad, istrage ili brze vizualne preglede. Prekidač na kraju omogućuje intuitivno upravljanje jednom rukom.
Svjetiljka se puni putem USB-C priključka za samo 1,5 sati i nudi do 13 sati rada – idealno za dulje korištenje. Alternativno, može se napajati i s AAA baterijom (nije uključena) – praktično u slučaju nestanka struje ili kada ste u pokretu.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija, ima IP54 certifikat zaštite od prašine i prskanja vode te lako podnosi padove s visine do 1 m – stvoreno za svakodnevnu upotrebu u radionici, klinici ili na terenu.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije proizvoda, P4R je izdržljiv, pouzdan pratitelj – kompaktan, robustan i spreman za upotrebu u bilo kojem trenutku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bilo da se radi o dijagnozi u klinici, pregledu u radionici ili provjeri kabela i motora – P4R pruža jarko, fokusirano svjetlo točno tamo gdje vam je potrebno. Njegov tanki dizajn omogućuje precizan rad čak i na teško dostupnim mjestima.
Napredna tehnologija fokusiranja omogućuje besprijekorno prebacivanje između rasvjete punog i reflektorskog svjetla – idealno za detaljan rad, istrage ili brze vizualne preglede. Prekidač na kraju omogućuje intuitivno upravljanje jednom rukom.
Svjetiljka se puni putem USB-C priključka za samo 1,5 sati i nudi do 13 sati rada – idealno za dulje korištenje. Alternativno, može se napajati i s AAA baterijom (nije uključena) – praktično u slučaju nestanka struje ili kada ste u pokretu.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija, ima IP54 certifikat zaštite od prašine i prskanja vode te lako podnosi padove s visine do 1 m – stvoreno za svakodnevnu upotrebu u radionici, klinici ili na terenu.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije proizvoda, P4R je izdržljiv, pouzdan pratitelj – kompaktan, robustan i spreman za upotrebu u bilo kojem trenutku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x svestrana svjetiljka
- 1x akumulator
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)