Ledlenser P5 džepna svjetiljka baterijski pogon 200 lm 8 h
- Kataloški br:
- 3438570 - 62
- Oznaka:
- 503100
- EAN:
- 4058205037044
- Kataloški br:
- 3438570 - 62
- Oznaka:
- 503100
- EAN:
- 4058205037044
Ledlenser P5 džepna svjetiljka baterijski pogon 200 lm 8 h
145.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktan i snažan: 80 g, 200 lumena
- Precizno fokusiranje svjetla: Funkcija zumiranja za preplavljivanje i reflektor (do 170 m)
- Baterija ili punjiva baterija: Rad s 1× AA baterijom (uključena) ili punjivom NiMH baterijom
- Održiv i otporan na vremenske uvjete: Izrađen od 75% recikliranog aluminija, vodootporan IP54, otporan na udarce do 1 m
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 8 h |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Svjetlosni domet (maks.) | 170 m |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 8 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 3.5 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 60 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 100 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 200 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 20 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 80 lm |
| Vrsta zaštite | IPX4 IP54 |
Opis
Opis
Kompaktna, lagana, a opet izuzetno snažna: LED svjetiljka Ledlenser P5 kombinira moderan dizajn sa svjetlinom do 200 lumena. Teži samo 80 g, udobno stane u bilo koju torbu i idealan je za korištenje u pokretu - bilo da se radi o kampiranju, planinarenju, šetnji psa, u radionici ili na gradilištu.
Zahvaljujući svestranoj primjeni, P5 je prikladna za obrtnike, električare i inženjere, kao i kompaktna mini svjetiljka za svakodnevnu upotrebu. Unatoč maloj veličini, pruža impresivne performanse s dometom snopa do 170 m.
Napredna tehnologija fokusiranja omogućuje besprijekorno prebacivanje s reflektora bliskog dometa na fokusirani snop dugog dometa – jednostavnim upravljanjem jednom rukom. Tri načina osvjetljenja mogu se intuitivno kontrolirati pomoću prekidača na kraju, tako da u svakom trenutku imate kontrolu.
P5 se napaja jednom AA baterijom (uključena), ali je također kompatibilan s 1,2 V NiMH baterijama – idealno ako tražite punjivu svjetiljku. Maksimalno vrijeme gorenja je do 8 sati, tako da ga možete koristiti dulje vrijeme.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija i posebno je robusno. IP54 certifikat nudi zaštitu od prašine i prskanja vode – idealno za vanjsku upotrebu ili u nepovoljnim vremenskim uvjetima. Osim toga, testiran je na pad s visine do 1 m.
S jamstvom do 7 godina (nakon registracije), Ledlenser P5 predstavlja dugotrajnu kvalitetu i sofisticiranu tehnologiju. Bilo da se radi o svjetiljci za alat, svakodnevnom suputniku ili baterijskoj lampi za hitne slučajeve - uvijek je tu kada vam je potrebno svjetlo.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zahvaljujući svestranoj primjeni, P5 je prikladna za obrtnike, električare i inženjere, kao i kompaktna mini svjetiljka za svakodnevnu upotrebu. Unatoč maloj veličini, pruža impresivne performanse s dometom snopa do 170 m.
Napredna tehnologija fokusiranja omogućuje besprijekorno prebacivanje s reflektora bliskog dometa na fokusirani snop dugog dometa – jednostavnim upravljanjem jednom rukom. Tri načina osvjetljenja mogu se intuitivno kontrolirati pomoću prekidača na kraju, tako da u svakom trenutku imate kontrolu.
P5 se napaja jednom AA baterijom (uključena), ali je također kompatibilan s 1,2 V NiMH baterijama – idealno ako tražite punjivu svjetiljku. Maksimalno vrijeme gorenja je do 8 sati, tako da ga možete koristiti dulje vrijeme.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija i posebno je robusno. IP54 certifikat nudi zaštitu od prašine i prskanja vode – idealno za vanjsku upotrebu ili u nepovoljnim vremenskim uvjetima. Osim toga, testiran je na pad s visine do 1 m.
S jamstvom do 7 godina (nakon registracije), Ledlenser P5 predstavlja dugotrajnu kvalitetu i sofisticiranu tehnologiju. Bilo da se radi o svjetiljci za alat, svakodnevnom suputniku ili baterijskoj lampi za hitne slučajeve - uvijek je tu kada vam je potrebno svjetlo.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x svestrana svjetiljka
- 1x baterija (1x Mignon AA alkalna)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)