Ledlenser P5R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju , baterijski pogon 350 lm 20 h
- Kataloški br:
- 3438571 - 62
- Oznaka:
- 503109
- EAN:
- 4058205037310
- Kataloški br:
- 3438571 - 62
- Oznaka:
- 503109
- EAN:
- 4058205037310
Ledlenser P5R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju , baterijski pogon 350 lm 20 h
220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktan i snažan: 750 lumena, 99 g
- Precizno fokusiranje svjetla: Više načina rada svjetla podesivo pomoću prekidača na kraju
- Punjivo i pouzdano: Do 20 sati osvjetljenja, puni se za 3 sata putem USB-C priključka, alternativno se može koristiti s AA baterijama (nisu uključene)
- Održiv i vodootporan: 75% recikliranog aluminija, IP68 certifikat, testiran na pad s 2 m
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 20 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju baterijski pogon |
| Svjetlosni domet (maks.) | 180 m |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 20 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 4 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 50 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 100 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 350 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 25 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Vrsta zaštite | IPX4 IP68 |
Opis
Opis
Ledlenser P5R je kompaktna i snažna LED svjetiljka s do 750 lumena – dovoljno mala da stane u džep jakne, ali dovoljno svijetla za policiju, vanjsku upotrebu i svakodnevnu upotrebu. S duljinom od 11,7 cm i težinom od samo 99 g, pravi je snažni uređaj džepnog formata.
Bilo da ste u šetnji, na kampu, radite "uradi sam" ili na poslu, P5R vam pruža precizno svjetlo u svakoj situaciji. Njegova robusna konstrukcija i jednostavnost korištenja čine ga idealnim suputnikom za unutarnju i vanjsku upotrebu.
Zahvaljujući naprednom sustavu fokusiranja, možete besprijekorno prebacivati između reflektora i fokusiranog dugog svjetla – s dometom snopa do 280 m. Pomoću prekidača na kraju možete intuitivno birati između različitih načina osvjetljenja – za maksimalnu fleksibilnost.
P5R se puni putem USB-C priključka za samo 3 sata i nudi do 20 sati trajanja baterije. Opcionalno se može koristiti i s AA baterijom (nije uključena) – za one koji žele biti neovisni o izvorima napajanja.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija, ima IP68 certifikat protiv prašine i vode te je testirano na pad s visine do 2 m – idealno za gradilišta, brodove, opremu za hitne slučajeve ili vanjsku upotrebu.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije, P5R nudi beskompromisnu kvalitetu - bilo kao kompaktna taktička svjetiljka ili kao snažan partner za osvjetljenje u svakodnevnom životu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bilo da ste u šetnji, na kampu, radite "uradi sam" ili na poslu, P5R vam pruža precizno svjetlo u svakoj situaciji. Njegova robusna konstrukcija i jednostavnost korištenja čine ga idealnim suputnikom za unutarnju i vanjsku upotrebu.
Zahvaljujući naprednom sustavu fokusiranja, možete besprijekorno prebacivati između reflektora i fokusiranog dugog svjetla – s dometom snopa do 280 m. Pomoću prekidača na kraju možete intuitivno birati između različitih načina osvjetljenja – za maksimalnu fleksibilnost.
P5R se puni putem USB-C priključka za samo 3 sata i nudi do 20 sati trajanja baterije. Opcionalno se može koristiti i s AA baterijom (nije uključena) – za one koji žele biti neovisni o izvorima napajanja.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija, ima IP68 certifikat protiv prašine i vode te je testirano na pad s visine do 2 m – idealno za gradilišta, brodove, opremu za hitne slučajeve ili vanjsku upotrebu.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije, P5R nudi beskompromisnu kvalitetu - bilo kao kompaktna taktička svjetiljka ili kao snažan partner za osvjetljenje u svakodnevnom životu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x svestrana svjetiljka
- 1x akumulator
- 1x remen za ruku
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)