Ledlenser P6R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 700 lm 65 h
- Kataloški br:
- 3438572 - 62
- Oznaka:
- 503146
- EAN:
- 4058205038195
- Kataloški br:
- 3438572 - 62
- Oznaka:
- 503146
- EAN:
- 4058205038195
Ledlenser P6R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 700 lm 65 h
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktan i izuzetno svijetao: 1600 lumena, težina 165 g
- Precizno fokusiranje svjetla: domet od 320 m i prsten za odabir načina rada za brzo prebacivanje između načina rada svjetla
- Punjiv i pouzdan: Do 65 sati rada, potpuno napunjen za 5 sati putem USB-C priključka, funkcija svjetla za nuždu u slučaju nestanka struje
- Održivo i vodootporno: Izrađeno od 75% recikliranog aluminija, testirano na pad s 2 m
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 65 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Svjetlosni domet (maks.) | 240 m |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 65 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 7.5 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 45 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 160 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 700 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 25 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 300 lm |
| Vrsta zaštite | IPX4 IP68 |
Opis
Opis
Ledlenser P6R je snažna LED svjetiljka s do 1600 lumena – kompaktna, robusna i stvorena za svaki izazov. S duljinom od 15,7 cm i težinom od samo 165 g, idealan je za policiju, avanture na otvorenom, hitne slučajeve ili profesionalnu upotrebu u svakodnevnom životu.
Bilo da kampirate, planinarite noću, radite na polju ili u radionici, P6R vam nudi jarko, precizno svjetlo s velikim dometom. Prsten za odabir načina rada omogućuje vam brzo prebacivanje između četiri načina osvjetljenja – tako da uvijek imate pravu svjetlinu pri ruci.
Napredna tehnologija fokusiranja omogućuje besprijekorno prebacivanje između reflektora i reflektora s dometom do 320 m – savršeno za vid na velike udaljenosti ili detaljno osvjetljenje izbliza. Upravljanje je intuitivno, čak i s rukavicama.
Snažna baterija puni se za 5 sati putem USB-C priključka i traje do 60 sati – pouzdana na dugim putovanjima ili u slučaju nestanka struje. Funkcija rasvjete u nuždi osigurava sigurnost u kritičnim situacijama.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija, ima IP68 certifikat za maksimalnu zaštitu od vode i prašine te je testirano na pad s 2 m – stvoreno za najteže uvjete.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije, P6R je savršen izbor za sve koji traže svestranu, snažnu i održivu LED svjetiljku - bilo na poslu, u hitnim slučajevima ili na avanturama na otvorenom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bilo da kampirate, planinarite noću, radite na polju ili u radionici, P6R vam nudi jarko, precizno svjetlo s velikim dometom. Prsten za odabir načina rada omogućuje vam brzo prebacivanje između četiri načina osvjetljenja – tako da uvijek imate pravu svjetlinu pri ruci.
Napredna tehnologija fokusiranja omogućuje besprijekorno prebacivanje između reflektora i reflektora s dometom do 320 m – savršeno za vid na velike udaljenosti ili detaljno osvjetljenje izbliza. Upravljanje je intuitivno, čak i s rukavicama.
Snažna baterija puni se za 5 sati putem USB-C priključka i traje do 60 sati – pouzdana na dugim putovanjima ili u slučaju nestanka struje. Funkcija rasvjete u nuždi osigurava sigurnost u kritičnim situacijama.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija, ima IP68 certifikat za maksimalnu zaštitu od vode i prašine te je testirano na pad s 2 m – stvoreno za najteže uvjete.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije, P6R je savršen izbor za sve koji traže svestranu, snažnu i održivu LED svjetiljku - bilo na poslu, u hitnim slučajevima ili na avanturama na otvorenom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x svestrana svjetiljka
- 1x akumulator
- 1x remen za ruku
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)