Ledlenser P7 džepna svjetiljka baterijski pogon 650 lm 30 h
- Kataloški br:
- 3438573 - 62
- Oznaka:
- 503102
- EAN:
- 4058205037105
- Kataloški br:
- 3438573 - 62
- Oznaka:
- 503102
- EAN:
- 4058205037105
Ledlenser P7 džepna svjetiljka baterijski pogon 650 lm 30 h
220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktno i svijetlo: 650 lumena, 175 g
- Precizno fokusiranje svjetla: Domet do 400 m, kontinuirano zumiranje
- Baterija ili punjiva baterija: 4× AAA alkalne (uključene) za 30 sati rada
- Održiv i otporan na vremenske uvjete: 75% recikliranog aluminija, otporan na prašinu i vodu IP54. Testirano na pad do 1 m
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 30 h |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Svjetlosni domet (maks.) | 400 m |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 1 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 30 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 3 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 85 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 250 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 650 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 40 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 300 lm |
| Vrsta zaštite | IPX4 IP54 |
Opis
Opis
Ledlenser P7 LED svjetiljka je prava snažna lampa u robusnom, ali kompaktnom kućištu. S do 650 lumena svjetline i težinom od samo 175 grama, savršen je izbor za profesionalce i ljubitelje aktivnosti na otvorenom.
Bilo da kampirate, planinarite, šetate psa ili obavljate zahtjevan posao u radionici – P7 uvijek pouzdano pruža jarko, ravnomjerno svjetlo. Patentirani napredni sustav fokusiranja omogućuje vam jednostavno prebacivanje svjetlosnog snopa sa širokog reflektora za blizinu na oštar točkasti snop s dometom do 400 metara – sve samo jednom rukom.
Zahvaljujući intuitivnom prekidaču na kraju, možete birati između tri načina osvjetljenja i zadržati potpunu kontrolu čak i kada vam je druga ruka zauzeta.
P7 napajaju četiri široko dostupne AAA alkalne baterije (uključene) i nude vrijeme rada do 30 sati. Za veću održivost možete koristiti i punjive AAA NiMH baterije (nisu uključene) – to vam daje fleksibilnost i štiti okoliš.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija, što kombinira robusnost i održivost. IP54 certifikat osigurava zaštitu od prašine i prskanja vode, a dizajn otporan na udarce lako može izdržati padove s visine do 1 metra.
S 7-godišnjim jamstvom proizvođača (nakon registracije), Ledlenser postavlja standarde kvalitete i pouzdanosti. Bilo da se radi o snažnoj svjetiljci na poslu, vjernom suputniku na avanturama na otvorenom ili za svakodnevnu upotrebu – P7 je uvijek spreman kada vam zatreba.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bilo da kampirate, planinarite, šetate psa ili obavljate zahtjevan posao u radionici – P7 uvijek pouzdano pruža jarko, ravnomjerno svjetlo. Patentirani napredni sustav fokusiranja omogućuje vam jednostavno prebacivanje svjetlosnog snopa sa širokog reflektora za blizinu na oštar točkasti snop s dometom do 400 metara – sve samo jednom rukom.
Zahvaljujući intuitivnom prekidaču na kraju, možete birati između tri načina osvjetljenja i zadržati potpunu kontrolu čak i kada vam je druga ruka zauzeta.
P7 napajaju četiri široko dostupne AAA alkalne baterije (uključene) i nude vrijeme rada do 30 sati. Za veću održivost možete koristiti i punjive AAA NiMH baterije (nisu uključene) – to vam daje fleksibilnost i štiti okoliš.
Kućište je izrađeno od 75% recikliranog aluminija, što kombinira robusnost i održivost. IP54 certifikat osigurava zaštitu od prašine i prskanja vode, a dizajn otporan na udarce lako može izdržati padove s visine do 1 metra.
S 7-godišnjim jamstvom proizvođača (nakon registracije), Ledlenser postavlja standarde kvalitete i pouzdanosti. Bilo da se radi o snažnoj svjetiljci na poslu, vjernom suputniku na avanturama na otvorenom ili za svakodnevnu upotrebu – P7 je uvijek spreman kada vam zatreba.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x svestrana svjetiljka
- 4x punjive baterije (AAA)
- 1x remen za ruku
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)