Ledlenser P7R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 1200 lm 80 h
- Kataloški br:
- 3438574 - 62
- Oznaka:
- 503111
- EAN:
- 4058205037372
- Kataloški br:
- 3438574 - 62
- Oznaka:
- 503111
- EAN:
- 4058205037372
Ledlenser P7R džepna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 1200 lm 80 h
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Iznimno svijetlo i kompaktno: 2000 lumena, težina 197 g
- Precizno fokusiranje svjetla: domet od 320 m i prsten za odabir načina rada za brzo prebacivanje između načina rada svjetla
- Punjiva i pouzdana: Do 80 sati rada, potpuno napunjena za 3 sata putem USB-C, baterija od 4600 mAh
- Održiv i vodootporan: IP68 certifikat, izrađen od 75% recikliranog aluminija, testiran na pad s 2 m
- 7-godišnje jamstvo: Uz registraciju proizvoda, 7-godišnje jamstvo proizvođača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 80 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Svjetlosni domet (maks.) | 240 m |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 80 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 5.5 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 35 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 150 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 1200 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 25 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 450 lm |
| Vrsta zaštite | IPX4 IP68 |
Opis
Opis
Ledlenser P7R je izuzetno svijetla LED svjetiljka s do 2000 lumena – kompaktna, svestrana i napravljena za najviše zahtjeve. S duljinom od 15,8 cm i težinom od 197 g, nudi snažne performanse u praktičnom formatu – idealan za policiju, hitne službe, kampiranje ili aktivnosti na otvorenom.
Bilo da ste na noćnoj turi, na terenu ili radite "uradi sam" – P7R vam pouzdano pruža jarko svjetlo s maksimalnim dometom. Pomoću prstena za odabir načina rada možete brzo prebacivati između četiri načina osvjetljenja – prilagođena svakoj situaciji.
Zahvaljujući tehnologiji Advanced Focus, svjetlosni konus može se kontinuirano podešavati od reflektora do točkastog snopa s dometom do 320 m – idealno za pregled i detaljan rad. Brz je i siguran za korištenje, čak i uz nošenje rukavica.
Svjetiljka se puni putem USB-C priključka za oko 3 sata i ima vrijeme rada do 80 sati – savršeno za duga putovanja ili putovanja daleko od utičnice. Snažna baterija od 4600 mAh je zamjenjiva.
Kućište izrađeno od 75% recikliranog aluminija ima IP68 certifikat, otporno je na prašinu i vodu te na padove do 2 m - dovoljno robusno za sve vremenske uvjete i primjene.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije, P7R predstavlja beskompromisnu kvalitetu i izdržljivost – idealna kao taktička svjetiljka, za opremu u automobilu ili za vašu sljedeću avanturu na otvorenom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bilo da ste na noćnoj turi, na terenu ili radite "uradi sam" – P7R vam pouzdano pruža jarko svjetlo s maksimalnim dometom. Pomoću prstena za odabir načina rada možete brzo prebacivati između četiri načina osvjetljenja – prilagođena svakoj situaciji.
Zahvaljujući tehnologiji Advanced Focus, svjetlosni konus može se kontinuirano podešavati od reflektora do točkastog snopa s dometom do 320 m – idealno za pregled i detaljan rad. Brz je i siguran za korištenje, čak i uz nošenje rukavica.
Svjetiljka se puni putem USB-C priključka za oko 3 sata i ima vrijeme rada do 80 sati – savršeno za duga putovanja ili putovanja daleko od utičnice. Snažna baterija od 4600 mAh je zamjenjiva.
Kućište izrađeno od 75% recikliranog aluminija ima IP68 certifikat, otporno je na prašinu i vodu te na padove do 2 m - dovoljno robusno za sve vremenske uvjete i primjene.
S 7-godišnjim jamstvom nakon registracije, P7R predstavlja beskompromisnu kvalitetu i izdržljivost – idealna kao taktička svjetiljka, za opremu u automobilu ili za vašu sljedeću avanturu na otvorenom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x svestrana svjetiljka
- 1x akumulator
- 1x remen za ruku
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)