LEDmaxx 9801S grlo za žarulje E14 250 V 40 W
- Kataloški br:
- 3451739 - 62
- EAN:
- 4.25135E+12
- Kataloški br:
- 3451739 - 62
- EAN:
- 4.25135E+12
LEDmaxx 9801S grlo za žarulje E14 250 V 40 W
35.50 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- E14
- Kabel dužine 3,5m
- s prekidačem
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grlo za žarulje |
| Podnožak | E14 |
| Vrsta | Grlo za žarulju s prekidačem i utikačem |
| Snaga (maks.) | 40 W |
| Prikladno za | Interijeri |
| Boja | crna |
| Radni napon | 250 V |
| Duljina kabela | 3.5 m |
Opis
Opis
Ovo grlo za žarulju s grlom E14 opremljeno je integriranim prekidačem, kabelom duljine 3,5 metra i utikačem. Nudi fleksibilno rješenje za rasvjetu za korištenje u raznim prostorima, kao što su radionice, podrumi, garaže ili „uradi sam“ projekti. Zahvaljujući dugom kabelu i jednostavnom rukovanju, svjetlo se može brzo i jednostavno koristiti na gotovo svakom mjestu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.