LEDmaxx 9802S grlo za žarulje E27 250 V 60 W
- Kataloški br:
- 3451741 - 62
- EAN:
- 4.25135E+12
- Kataloški br:
- 3451741 - 62
- EAN:
- 4.25135E+12
LEDmaxx 9802S grlo za žarulje E27 250 V 60 W
35.50 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- E27
- Kabel dužine 3,5m
- s prekidačem
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grlo za žarulje |
| Podnožak | E27 |
| Vrsta | Grlo za žarulju s prekidačem i utikačem |
| Snaga (maks.) | 60 W |
| Prikladno za | Interijeri |
| Boja | crna |
| Radni napon | 250 V |
| Duljina kabela | 3.5 m |
Opis
Opis
Ovo grlo za žarulju s grlom E27 opremljeno je integriranim prekidačem, kabelom duljine 3,5 metra i utikačem. Nudi svestrano rješenje za rasvjetu za korištenje u raznim prostorima, kao što su radionice, podrumi, garaže ili „uradi sam“ projekti. Dugi kabel i jednostavna instalacija omogućuju fleksibilnu upotrebu na gotovo svakom mjestu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.