LEDmaxx IB121 strop, zid senzora pokreta 360 ° bijela IP65
- Kataloški br:
- 3451732 - 62
- Oznaka:
- IB121
- EAN:
- 4251351806698
- Kataloški br:
- 3451732 - 62
- Oznaka:
- IB121
- EAN:
- 4251351806698
LEDmaxx IB121 strop, zid senzora pokreta 360 ° bijela IP65
88.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
88.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Infracrveni detektor pokreta
- PIR
- do 12 metara
- maks. 600 W/1200 W
- IP65
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | senzora pokreta |
| Kut pokrivenosti | 360 ° |
| Vrsta montaže | strop zid |
| Sklopni učinak (žarulja) | Max. 1200W |
| Rasklopna snaga (halogenska svjetiljka) | Maks. 1200 W |
| rasklopna snaga (fluorescentna svjetiljka) | Max. 600W |
| Boja | bijela |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Radna temperatura | -20 ~ +40°C |
| Dužina | 76 mm |
| Visina | 62.5 mm |
| Težina | 110 g |
Opis
Opis
Ovaj visokokvalitetni infracrveni detektor pokreta (PIR) pouzdano detektira pokrete unutar dometa detekcije do 12 metara i, zahvaljujući svojoj IP65 klasi zaštite, nudi potpunu zaštitu od prašine i mlazova vode, što ga čini idealnim za unutarnju i vanjsku upotrebu. Senzor radi s kutom detekcije od 180° kada je montiran na zid i 360° kada je montiran na strop te se jednostavno instalira. Trajanje osvjetljenja i osjetljivost mogu se precizno podesiti pomoću praktičnih kotačića za podešavanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.