LEDmaxx IP201 detektor prisutnosti 360 ° bijela IP20
- Kataloški br:
- 3451730 - 62
- Oznaka:
- IP201
- EAN:
- 4251351806704
- Kataloški br:
- 3451730 - 62
- Oznaka:
- IP201
- EAN:
- 4251351806704
LEDmaxx IP201 detektor prisutnosti 360 ° bijela IP20
91.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
91.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prekidač za uštedu energije s osjetljivim senzorom i integriranim krugom
- Idealno za kontrolu statusa lampe
- Široko polje detekcije zahvaljujući senzorima
- Djeluje primanjem infracrvenih zraka iz ljudskog kretanja
- Pokreće funkciju odmah nakon unosa u polje za detekciju
- Automatska identifikacija dana i noći
- Podesivo ambijentalno svjetlo:< 3-2000 LUX-a
- Vrijeme zadržavanja podesivo od min. 10 sekundi (± 3 sekunde) do maks. 30 minuta (± 2 minute)
- Preklopna snaga maks. 2000 W za žarulje sa žarnom niti/halogene žarulje i maks. 1000 W za fluorescentne žarulje/LED žarulje/štedne žarulje
- Domet detekcije od 4 m x 20 m maks. (< 24°C)
- Visina ugradnje od 4-10 m. Preporučuje se ugradnja uređaja na visini od 10 m.
- Klasa zaštite IP20
- Mogućnost kontinuiranog produljenja vremena detekcije ponovljenim indukcijskim signalima.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | detektor prisutnosti |
| Kut pokrivenosti | 360 ° |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Napon (maks.) | 240 V |
| Boja | bijela |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Radna temperatura | -20~+40 °C |
| Dužina | 102.5 mm |
| Visina | 58.3 mm |
| Težina | 120 g |
Opis
Opis
Ovaj sofisticirani infracrveni detektor prisutnosti kombinira preciznost i učinkovitost te je idealan za zahtjevne primjene. Opremljen osjetljivim senzorom i integriranim krugom, pouzdano detektira pokrete unutar kuta detekcije od 360° i dometa do 20 metara. Detektor se može lako montirati na zid ili strop. Kotačići za podešavanje omogućuju vam precizno podešavanje trajanja osvjetljenja i osjetljivosti kako biste zadovoljili svoje specifične zahtjeve. Detektor prisutnosti nudi pouzdan rad i doprinosi optimizaciji energetske učinkovitosti i sigurnosti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.