LEDmaxx MB151 strop, zid senzora pokreta IP20
- Kataloški br:
- 3451731 - 62
- Oznaka:
- MB151
- EAN:
- 4251351806681
- Kataloški br:
- 3451731 - 62
- Oznaka:
- MB151
- EAN:
- 4251351806681
LEDmaxx MB151 strop, zid senzora pokreta IP20
65.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
65.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mikrovalni detektor pokreta
- do 15m
- maks. 300 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | senzora pokreta |
| Vrsta montaže | strop zid |
| Sklopni učinak (žarulja) | Max. 1200 W |
| Rasklopna snaga (halogenska svjetiljka) | Maks. 1200 W |
| rasklopna snaga (fluorescentna svjetiljka) | Max. 300W |
| Potrošnja struje u stanju mirovanja | 0.9 W |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Dužina | 54.5 mm |
| Širina | 39.4 mm |
| Visina | 25 mm |
| dim. | (D x Š x V) 54.5 x 39.4 x 25 mm |
| Težina | 35 g |
Opis
Opis
Ovaj napredni mikrovalni detektor pokreta koristi visokofrekventne elektromagnetske valove i integrirani krug za pouzdano otkrivanje pokreta. S dometom detekcije do 15 metara na zidovima i 8 metara na stropovima, s kutom detekcije od 180° odnosno 360°, nudi svestrane mogućnosti primjene. Senzor može detektirati kroz staklo i tanke zidove te automatski razlikovati dan i noć. Ugradnja je brza i jednostavna i na zidovima i na stropovima. Osim toga, trajanje i osjetljivost osvjetljenja mogu se precizno podesiti pomoću kotačića za podešavanje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.