LEDmaxx USB2203 utičnica sa zaštitnim kontaktom antracitna boja
- Kataloški br:
- 3451734 - 62
- Oznaka:
- USB2203
- EAN:
- 4251351806025
- Kataloški br:
- 3451734 - 62
- Oznaka:
- USB2203
- EAN:
- 4251351806025
LEDmaxx USB2203 utičnica sa zaštitnim kontaktom antracitna boja
98.50 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- s 2x USB tipa A i C
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utičnica sa zaštitnim kontaktom |
| Nazivni napon | 250 V/AC |
| Nazivna struja | 16 mA |
| Vrsta montaže | fiksna montaža |
| Ugradbena dubina | 32 |
| Boja | antracitna boja |
| dim. | (Š x V x D) 80 x 80 x 44 mm |
| Širina | 80 mm |
| Visina | 80 mm |
| Dubina | 44 mm |
| Izvedba | Obična kućna utičnica s dodatnim USB priključcima za punjenje |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Ova antracit uzemljena utičnica nudi jedan USB Type A i jedan USB Type C priključak s ukupnom izlaznom strujom od 3,5 A. Uklonjivi pojedinačni okvir omogućuje upotrebu u postojećim sustavima okvira s unutarnjom dimenzijom 55x55 mm. Inteligentni čip optimizira proces punjenja ovisno o spojenom uređaju, čime se povećava učinkovitost. S malom dubinom ugradnje od samo 32 mm, ova utičnica posebno štedi prostor i svestrana je, bilo da se nalazi u dnevnom boravku, uredu, kafiću, salonu zračne luke ili hotelu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.