LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) G13 oblik cijevi T8 14 W toplo bijela (Ø x D) 27.80 mm x 1211
- Kataloški br:
- 3499472 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854026492
- Kataloški br:
- 3499472 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854026492
LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) G13 oblik cijevi T8 14 W toplo bijela (Ø x D) 27.80 mm x 1211
84.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
84.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 14 W
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | oblik cijevi |
| Podnožak | G13 |
| Snaga | 14 W |
| Snaga (raspon) | 10 W - 19.9 W |
| Svjetlosni tok | 1900 lm |
| Izvedba | mat |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 K |
| Vijek trajanja cca. | 60000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,90 |
| Dužina | 1211.00 mm |
| Promjer | 27.80 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Potrošnja energije | 14 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 27.80 mm x 1211.00 mm |
| Oznaka u boji | 830 |
| Postojanost boja (SDCM) | 5 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra89 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | T8 |
Opis
Opis
LED cijevi za elektroničke prigušnice (EVG), elektromagnetske prigušnice (KVG/VVG) i mrežni napon, zaštita od iverja. Karakteristike proizvoda: LED zamjena za konvencionalne T8 fluorescentne žarulje s G13 grlom u konvencionalnim balastima, elektroničkim balastima ili na mrežnom naponu. Kompatibilno s konvencionalnim i mnogim komercijalno dostupnim elektroničkim balastima i mrežnim naponom. Nisko treperenje prema EU 2019/2020 (SVM ?0,4 / PstLM ?1). Staklena cijev lampe sa zaštitom od lomljenja. Za posebno homogenu rasvjetu. Bez žive i u skladu s RoHS propisima. Vrsta zaštite: IP20. Vijek trajanja: do 60 000 sati. Prednosti proizvoda: Nema udubljenja zahvaljujući tehnologiji stakla. Jednostavna, brza i sigurna zamjena žarulje bez ponovnog ožičenja. Ušteda energije do 66% (u usporedbi s fluorescentnom žaruljom T8). Vrlo visoka sklopna snaga. Visoki svjetlosni tok za zahtjevne zadatke rasvjete. Također pogodno za rad na niskim temperaturama. Primjena: Opća rasvjeta na temperaturama okoline od -20 do +45 °C. Rasvjeta u industrijskoj proizvodnji. Prometne zone i koridori. Supermarketi i robne kuće. Industrija. Pravna napomena: Prilikom zamjene fluorescentne žarulje T8, ukupna energetska učinkovitost i raspodjela svjetlosti ovise o dizajnu sustava. Sigurnosne upute: Uporaba na otvorenom moguća je u odgovarajućim svjetiljkama otpornim na vlagu u skladu s tehničkim listom i uputama za ugradnju. Raspon radne temperature LED cijevi je ograničen. U slučaju bilo kakve sumnje u prikladnost primjene, prije ugradnje izmjerite maksimalnu temperaturu Tc na proizvodu. Za rad LED CIJEVI T8 UN s konvencionalnim balastom, postojeći starter mora se zamijeniti priloženim LED starterom u pakiranju LED cijevi. Sve električne spojeve smije izvoditi samo kvalificirano osoblje. Nije prikladno za rasvjetu u nuždi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LED cijevi za elektroničke prigušnice (EVG), elektromagnetske prigušnice (KVG/VVG) i mrežni napon, zaštita od loma
- LED zamjena za konvencionalne T8 fluorescentne žarulje s G13 grlom u konvencionalnim prigušnicama, elektroničkim prigušnicama ili mrežnom naponu Nazivna snaga: 14 W Nazivni napon: 220 - 240 V Temperatura boje: 3000 K Svjetlosni tok: 1900 lm Kut snopa: 190° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 1211,00 mm Širina: 27,80 mm Vijek trajanja L90/B10 na 25 °C: 60.000 h
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.