LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) G13 T8 20 W toplo bijela (Ø x D) 26.70 mm x 1513.00 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3499486 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854037078
- Kataloški br:
- 3499486 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854037078
LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) G13 T8 20 W toplo bijela (Ø x D) 26.70 mm x 1513.00 mm 1 kom.
38.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
38.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 20 W
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Podnožak | G13 |
| Snaga | 20 W |
| Snaga (raspon) | 20 W - 39.9 W |
| Svjetlosni tok | 2790 lm |
| Izvedba | mat |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 K |
| Vijek trajanja cca. | 60000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,90 |
| Dužina | 1513.00 mm |
| Promjer | 26.70 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Potrošnja energije | 20 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 26.70 mm x 1513.00 mm |
| Oznaka u boji | 830 |
| Postojanost boja (SDCM) | 5 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra89 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | T8 |
Opis
Opis
LED cijevi za elektromagnetske prigušnice (KVG/VVG) i mrežni napon, zaštita od iverja. Karakteristike proizvoda: LED zamjena za konvencionalne T8 fluorescentne žarulje s G13 grlom u konvencionalnim svjetiljkama s balastom ili na mrežnom naponu. Nisko treperenje prema EU 2019/2020 (SVM ?0,4 / PstLM ?1). Pojedinačni i tandemski rad s konvencionalnim balastom (verzija od 0,6 m). Staklena cijev žarulje sa zaštitom od loma za primjenu npr. u prehrambenoj industriji. Bez žive i u skladu s RoHS propisima. Homogeno osvjetljenje. Vrsta zaštite: IP20. Prednosti proizvoda: Nema savijanja zahvaljujući staklenoj cijevi. Jednostavna, brza i sigurna zamjena žarulje bez ponovnog ožičenja. Ušteda energije do 66% (u usporedbi s fluorescentnom žaruljom T8). Puna svjetlina bez faze zagrijavanja, stoga idealna u kombinaciji sa senzorima. Vrlo visoka sklopna snaga. Također pogodno za rad na niskim temperaturama. Primjena: Opća rasvjeta na temperaturama okoline od -20 do +50°C. Rasvjeta u industrijskoj proizvodnji. Prometne zone i koridori. Supermarketi i robne kuće. Industrija. Tehničke značajke: Pogodno za rad s balastima s malim gubicima i konvencionalnim balastima. Pravna napomena: Prilikom zamjene fluorescentne žarulje T8, ukupna energetska učinkovitost i raspodjela svjetlosti ovise o dizajnu sustava. Sigurnosne upute: Nije prikladno za rad s elektroničkim balastom. Upotreba na otvorenom moguća je u odgovarajućim svjetiljkama otpornim na vlagu prema podatkovnom listu i uputama za ugradnju. Nije prikladno za rasvjetu u nuždi. Prije instalacije isključite mrežno napajanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LED cijevi za elektromagnetske prigušnice (KVG/VVG) i mrežni napon, zaštita od loma
- LED zamjena za konvencionalne T8 fluorescentne žarulje s G13 grlom u KVG svjetiljkama ili na mrežnom naponu Nazivna snaga: 20 W Nazivni napon: 220 - 240 V Temperatura boje: 3000 K Svjetlosni tok: 2790 lm Kut snopa: 190° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 1513,00 mm Širina: 26,70 mm Vijek trajanja L90/B10 na 25 °C: 60000 h / EAC / UKCA
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.