LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) G5 oblik cijevi T5 36 W toplo bijela (Ø x D) 19.00 mm x 1463.
- Kataloški br:
- 3499455 - 62
- Oznaka:
- 4.05808E+12
- EAN:
- 4058075824058
- Kataloški br:
- 3499455 - 62
- Oznaka:
- 4.05808E+12
- EAN:
- 4058075824058
LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) G5 oblik cijevi T5 36 W toplo bijela (Ø x D) 19.00 mm x 1463.
92.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
92.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 36 W
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | oblik cijevi |
| Podnožak | G5 |
| Snaga | 36 W |
| Snaga (raspon) | 20 W - 39.9 W |
| Svjetlosni tok | 5050 lm |
| Izvedba | mat |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 K |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,90 |
| Dužina | 1463.00 mm |
| Promjer | 19.00 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Potrošnja energije | 36 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 19.00 mm x 1463.00 mm |
| Oznaka u boji | 830 |
| Postojanost boja (SDCM) | 5 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra89 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | T5 |
| Boja | bijela |
Opis
Opis
LED cijevi za mrežni napon. Karakteristike proizvoda: LED zamjena za fluorescentne žarulje s G5 grlom na mrežnom naponu. Staklena cijev žarulje sa zaštitom od loma za primjenu npr. u prehrambenoj industriji. Visoka konzistentnost boje: ? 5 SDCM (jedinica praga). Vijek trajanja: do 50.000 sati. Nisko treperenje prema EU 2019/2020 (SVM ?0,4 / PstLM ?1). Vrsta zaštite: IP20. Prednosti proizvoda: Nema udubljenja zahvaljujući tehnologiji stakla. Zaštita od lomljenja zahvaljujući posebnom PET premazu. Visoki svjetlosni tok za zahtjevne zadatke rasvjete. Primjena: Opća rasvjeta na temperaturama okoline od -20 do +45 °C. Uredi, javni objekti. Supermarketi i robne kuće. Industrija. Sigurnosne upute: Nije prikladno za rad s elektroničkim balastom. Upotreba na otvorenom moguća je u odgovarajućim svjetiljkama otpornim na vlagu prema podatkovnom listu i uputama za ugradnju. Raspon radne temperature LED cijevi je ograničen. U slučaju bilo kakve sumnje u prikladnost primjene, prije ugradnje izmjerite maksimalnu temperaturu Tc na proizvodu. Odgovornost za tehničke i sigurnosne posljedice nakon ponovnog ožičenja rasvjete prelazi na osobu koja izvodi radove. Sve električne spojeve smije izvoditi samo kvalificirano osoblje. Prije instalacije isključite mrežno napajanje. Svjetiljka nije prikladna za rad u slučaju nužde.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LED cijevi za mrežni napon
- LED zamjena za fluorescentne žarulje s G5 grlom na mrežnom naponu Nazivna snaga: 36 W Nazivni napon: 220-240 V Temperatura boje: 3000 K Svjetlosni tok: 5050 lm Kut snopa: 190° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 1463,00 mm Širina: 19,00 mm Vijek trajanja L90/B10 na 25 °C: 50.000 sati
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.