LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) G5 oblik cijevi T5 7.3 W neutralna bijela (Ø x D) 17.00 mm x
- Kataloški br:
- 3499568 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854294105
- Kataloški br:
- 3499568 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854294105
LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) G5 oblik cijevi T5 7.3 W neutralna bijela (Ø x D) 17.00 mm x
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 7.3 W
- Boja svjetla= 4000 K
- neutralna bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | oblik cijevi |
| Podnožak | G5 |
| Snaga | 7.3 W |
| Snaga (raspon) | 5 W - 7.4 W |
| Svjetlosni tok | 1100 lm |
| Izvedba | mat |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
| Vijek trajanja cca. | 75000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,90 |
| Dužina | 563.00 mm |
| Promjer | 17.00 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Potrošnja energije | 8 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 17.00 mm x 563.00 mm |
| Oznaka u boji | 840 |
| Postojanost boja (SDCM) | 5 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra89 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | T5 |
| Boja | bijela |
| Colour | White |
| Socket | G5 |
| Housing colour | White |
| Voltage type | DC |
| With movement sensor | FALSE |
| With twilight switch | FALSE |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| With remote control | FALSE |
| Diameter | 17.00 mm |
| Suitable for electronic ballast | FALSE |
| Lamp efficacy | 150 lm/W |
| Lamp shape | Tube, double-ended |
| Length | 563.00 mm |
| Remote operation possible | FALSE |
| Nominal voltage | 21-21 V |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Colour of light according to EN 12464-1 | Neutral white 3300-5300 K |
| Type of glass/cover | Frosted |
| Average nominal lifetime | 75000 h |
| Nominal current | 350-350 mA |
| Colour temperature | 4000-4000 K |
| Weighted energy consumption in 1000 hours | 8.00 kWh |
| IFTTT support available | TRUE |
| Lamp power | 7.3-7.3 W |
| Luminous flux | 1100-1100 lm |
| Colour consistency (McAdam ellipse) | SDCM5 |
| Photobiological safety according to EN 62471 | RG0 |
| Dimming phase cut-off (trailing edge) | FALSE |
| Dimming phase cut-on (leading edge) | FALSE |
| Dimming Touch and Dim | FALSE |
| Dimming Zigbee | FALSE |
| No dim function | FALSE |
| Lamp designation | Other |
| Filament lamp | FALSE |
| Min. number of switching cycles | 200000 |
| Beam angle | 180.00-180.00 ° |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 1100 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | FALSE |
| Compatible with Google Assistant | FALSE |
| Compatible with Amazon Alexa | FALSE |
| Suitable for magnetic ballast | FALSE |
| Energy efficiency class according to EU regulation 2019/2015 | D |
| Dimming Bluetooth | FALSE |
| Dimming Wi-Fi | FALSE |
| Power factor | 0.90 |
Opis
Opis
LED cijevi T5 VANJSKE za VANJSKE LED drajvere. Karakteristike proizvoda: Dizajnirano za rad s LED DRIVER LED CIJEVI VANJSKI DALI. Staklena cijev lampe sa zaštitom od lomljenja. Kvalitativno zatamnjenje od 1 - 100%. Visoka sklopna snaga. Pogodno za temperature okoline od -20 do +50°C. Prednosti proizvoda: Jednostavna pretvorba u LED rasvjetu s mogućnošću prigušivanja. Jednostavno za korištenje, nema potrebe provjeravati kompatibilnost balasta. Pogodno za hitnu rasvjetu s jednom baterijom. Zaštita od lomljenja zahvaljujući posebnom PET premazu. Nema savijanja zahvaljujući staklenoj cijevi. Područja primjene: Industrijska rasvjeta (npr. proizvodni pogoni, logistički centri, skladišta). Linearna rasvjetna rješenja za urede, obrazovne ustanove, skladišne prostore i maloprodaju. Trgovine, supermarketi. Sigurnosne upute: Uporaba na otvorenom moguća je u odgovarajućim svjetiljkama otpornim na vlagu u skladu s tehničkim listom i uputama za ugradnju. Raspon radne temperature LED cijevi je ograničen. U slučaju bilo kakve sumnje u prikladnost primjene, prije ugradnje izmjerite maksimalnu temperaturu Tc na proizvodu. VANJSKA LED CIJEV T5 HO80 ne može se koristiti s 2-kanalnim upravljačkim programom. Sve električne spojeve smije izvoditi samo kvalificirano osoblje. Prije instalacije isključite mrežno napajanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LED cijevi T5 VANJSKE za LED driver VANJSKE
- Dizajnirano za rad s LED DRIVER LED CIJEVIMA VANJSKI DALI Nazivna snaga: 7,3 W
- Nazivni napon: 21 V Temperatura boje: 4000 K Svjetlosni tok: 1100 lm Kut snopa: 180° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 563,00 mm Širina: 17,00 mm Vijek trajanja L90/B10 na 25 °C: 75000 h / UKCA
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.