LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) oblik cijevi T5 21.5 W neutralna bijela (Ø x D) 16.50 mm x 30
- Kataloški br:
- 3499589 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854300882
- Kataloški br:
- 3499589 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854300882
LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) oblik cijevi T5 21.5 W neutralna bijela (Ø x D) 16.50 mm x 30
89.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 21.5 W
- Boja svjetla= 4000 K
- neutralna bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | oblik cijevi |
| Snaga | 21.5 W |
| Snaga (raspon) | 20 W - 39.9 W |
| Svjetlosni tok | 3200 lm |
| Izvedba | mat |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,90 |
| Dužina | 300.00 mm |
| Promjer | 16.50 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Potrošnja energije | 22 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 16.50 mm x 300.00 mm |
| Oznaka u boji | 840 |
| Postojanost boja (SDCM) | 5 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra89 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | T5 |
| Boja | bijela |
Opis
Opis
VANJSKA LED T5 FC žarulja za LED upravljački program DALI. Karakteristike proizvoda: Dizajnirano za rad s LED DRIVER DALI PERFORMANCE. Jednostrana okrugla LED lampa. Prikladna opća rasvjeta pri temperaturama okoline od -20 do +45 °. Vijek trajanja (L70/B50): do 50.000 sati (na 25 °C). LED zamjena za tradicionalne T5 fluorescentne prstenaste žarulje. Prednosti proizvoda: Kompatibilan s LED upravljačkim programom DR DALI-P-26/220-240/700 (4058075779631). Jednostavna pretvorba u LED rasvjetu s mogućnošću prigušivanja. Jednostavno za korištenje, nema potrebe provjeravati kompatibilnost balasta. Pogodno za hitnu rasvjetu s jednom baterijom. Područja primjene: trgovine, hoteli i restorani. Javne zgrade. Sigurnosne upute: Pogodno za unutarnju upotrebu. Raspon radne temperature LED cijevi je ograničen. U slučaju bilo kakve sumnje u prikladnost primjene, prije ugradnje izmjerite maksimalnu temperaturu Tc na proizvodu. Nije prikladno za rad s mrežnim naponom od 230 V ili s elektroničkim balastom. Prije instalacije isključite mrežno napajanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- VANJSKA LED T5 FC ŽARULJICA za LED driver DALI
- Dizajnirano za rad s LED DRIVER DALI PERFORMANCE Nazivna snaga: 21,5 W
- Nazivni napon: 33 V Temperatura boje: 4000 K Svjetlosni tok: 3200 lm Kut snopa: 120° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 300,00 mm Širina: 16,50 mm Vijek trajanja L90/B10 na 25 °C: 50.000 h / UKCA
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.