LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) G10q okrugla 11 W dnevno svjetlo bijelo (Ø x D) 212.00 mm x 2
- Kataloški br:
- 3499532 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854042485
- Kataloški br:
- 3499532 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854042485
LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) G10q okrugla 11 W dnevno svjetlo bijelo (Ø x D) 212.00 mm x 2
54.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
54.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 11 W
- Boja svjetla= 6500 K
- dnevno svjetlo bijelo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | okrugla |
| Podnožak | G10q |
| Snaga | 11 W |
| Snaga (raspon) | 10 W - 19.9 W |
| Svjetlosni tok | 1320 lm |
| Izvedba | mat |
| Boja svjetla | dnevno svjetlo bijelo |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Područje boje svjetla | 6500 K |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,90 |
| Dužina | 212.00 mm |
| Promjer | 212.00 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Potrošnja energije | 11 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 212.00 mm x 212.00 mm |
| Oznaka u boji | 865 |
| Postojanost boja (SDCM) | 6 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra89 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
Opis
Opis
Prstenaste LED cijevi za elektromagnetske prigušnice (KVG/VVG) i mrežni napon. Karakteristike proizvoda: LED alternativa za klasične T9 fluorescentne žarulje u konvencionalnim svjetiljkama s balastom. Homogeno osvjetljenje. Vijek trajanja: do 30.000 sati. Bez žive i u skladu s RoHS direktivom. Prednosti proizvoda: Jednostavna, brza i sigurna zamjena žarulje bez ponovnog ožičenja. Ušteda energije do 50% (u usporedbi s fluorescentnom žaruljom T9). Također pogodno za rad na niskim temperaturama. Moguć je rad izravno na mrežnom naponu od 230 V. Primjena: Opća rasvjeta na temperaturama okoline od -20 do +45 °C. Hodnici, stubišta i parkirne garaže. Primjene u kućanstvu. Dekorativne aplikacije. Pravna napomena: Prilikom zamjene fluorescentne žarulje T9, ukupna energetska učinkovitost i raspodjela svjetlosti ovise o dizajnu sustava. Sigurnosne upute: Nije prikladno za rad s elektroničkim balastom. Upotreba na otvorenom moguća je u odgovarajućim svjetiljkama otpornim na vlagu prema podatkovnom listu i uputama za ugradnju. Sve električne spojeve smije izvoditi samo kvalificirano osoblje. Prije instalacije isključite mrežno napajanje. Svjetiljka nije prikladna za rad u slučaju nužde.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LED cijevi u obliku prstena za elektromagnetske prigušnice (KVG/VVG) i mrežni napon LED alternativa za klasične T9 fluorescentne žarulje u CCG rasvjetnim tijelima Nazivna snaga: 11 W Nazivni napon: 220 - 240 V Temperatura boje: 6500 K Svjetlosni tok: 1320 lm Kut snopa: 110° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 212,00 mm Širina: 212,00 mm Vijek trajanja L90/B10 na 25 °C: 30000 h / EAC / UKCA
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.