LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) G13 oblik cijevi T8 15 W toplo bijela (Ø x D) 27.00 mm x 1213
- Kataloški br:
- 3499462 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854015281
- Kataloški br:
- 3499462 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854015281
LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) G13 oblik cijevi T8 15 W toplo bijela (Ø x D) 27.00 mm x 1213
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 15 W
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | oblik cijevi |
| Podnožak | G13 |
| Snaga | 15 W |
| Snaga (raspon) | 10 W - 19.9 W |
| Svjetlosni tok | 2160 lm |
| Izvedba | mat |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 K |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,90 |
| Dužina | 1213.00 mm |
| Promjer | 27.00 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Potrošnja energije | 15 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 27.00 mm x 1213.00 mm |
| Oznaka u boji | 830 |
| Postojanost boja (SDCM) | 5 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra89 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | T8 |
| Boja | bijela |
| Colour | White |
| Socket | G13 |
| Housing colour | White |
| Voltage type | DC |
| With movement sensor | FALSE |
| With twilight switch | FALSE |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| With remote control | FALSE |
| Diameter | 27.00 mm |
| Suitable for electronic ballast | FALSE |
| Lamp efficacy | 144 lm/W |
| Lamp shape | Tube, double-ended |
| Length | 1213.00 mm |
| Remote operation possible | FALSE |
| Nominal voltage | 42-42 V |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Colour of light according to EN 12464-1 | Warm white < 3300 K |
| Type of glass/cover | Frosted |
| Average nominal lifetime | 50000 h |
| Nominal current | 350-350 mA |
| Colour temperature | 3000-3000 K |
| Weighted energy consumption in 1000 hours | 15.00 kWh |
| IFTTT support available | TRUE |
| Lamp power | 15-15 W |
| Luminous flux | 2160-2160 lm |
| Colour consistency (McAdam ellipse) | SDCM5 |
| Photobiological safety according to EN 62471 | RG0 |
| Dimming phase cut-off (trailing edge) | FALSE |
| Dimming phase cut-on (leading edge) | FALSE |
| Dimming Touch and Dim | FALSE |
| Dimming Zigbee | FALSE |
| No dim function | FALSE |
| Lamp designation | T8 |
| Filament lamp | FALSE |
| Min. number of switching cycles | 200000 |
| Beam angle | 190.00-190.00 ° |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 2160 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | FALSE |
| Compatible with Google Assistant | FALSE |
| Compatible with Amazon Alexa | FALSE |
| Suitable for magnetic ballast | FALSE |
| Energy efficiency class according to EU regulation 2019/2015 | E |
| Dimming Bluetooth | FALSE |
| Dimming Wi-Fi | FALSE |
| Power factor | 0.90 |
Opis
Opis
LED cijevi T8 VANJSKE za VANJSKE LED drajvere. Karakteristike proizvoda: Dizajnirano za rad s LED DRIVER LED CIJEVI VANJSKI DALI. Staklena cijev lampe sa zaštitom od lomljenja. Kvalitativno zatamnjenje od 1-100%. Visoka sklopna snaga. Pogodno za temperature okoline od -20 do +50°C. Prednosti proizvoda: Jednostavna pretvorba u LED rasvjetu s mogućnošću prigušivanja. Jednostavno za korištenje, nema potrebe provjeravati kompatibilnost balasta. Pogodno za hitnu rasvjetu s jednom baterijom. Zaštita od lomljenja zahvaljujući posebnom PET premazu. Nema savijanja zahvaljujući staklenoj cijevi. Područja primjene: Industrijska rasvjeta (npr. proizvodni pogoni, logistički centri, skladišta). Linearna rasvjetna rješenja za urede, obrazovne ustanove, skladišne prostore i maloprodaju. Trgovine, supermarketi. Sigurnosne upute: Uporaba na otvorenom moguća je u odgovarajućim svjetiljkama otpornim na vlagu u skladu s tehničkim listom i uputama za ugradnju. Raspon radne temperature LED cijevi je ograničen. U slučaju bilo kakve sumnje u prikladnost primjene, prije ugradnje izmjerite maksimalnu temperaturu Tc na proizvodu. Prije instalacije isključite mrežno napajanje. Sve električne spojeve smije izvoditi samo kvalificirano osoblje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- VANJSKE LED cijevi T8 za VANJSKI LED driver
- Dizajnirano za rad s LED DRIVER LED CIJEVIMA VANJSKI DALI Nazivna snaga: 15 W
- Nazivni napon: 42 V Temperatura boje: 3000 K Svjetlosni tok: 2160 lm Kut snopa: 190° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 1213,00 mm Širina: 27,00 mm Vijek trajanja L90/B10 na 25 °C: 50.000 h / UKCA
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.