LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) G5 oblik cijevi T5 7 W neutralna bijela (Ø x D) 18.50 mm x 53
- Kataloški br:
- 3499448 - 62
- Oznaka:
- 4.05808E+12
- EAN:
- 4058075823679
- Kataloški br:
- 3499448 - 62
- Oznaka:
- 4.05808E+12
- EAN:
- 4058075823679
LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) G5 oblik cijevi T5 7 W neutralna bijela (Ø x D) 18.50 mm x 53
59.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 7 W
- Boja svjetla= 4000 K
- neutralna bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | oblik cijevi |
| Podnožak | G5 |
| Snaga | 7 W |
| Snaga (raspon) | 5 W - 7.4 W |
| Svjetlosni tok | 850 lm |
| Izvedba | mat |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,59 |
| Dužina | 530.00 mm |
| Promjer | 18.50 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Potrošnja energije | 7 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 18.50 mm x 530.00 mm |
| Oznaka u boji | 840 |
| Postojanost boja (SDCM) | 5 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra89 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | T5 |
| Boja | bijela |
Opis
Opis
LED cijevi za elektroničke prigušnice (EVG), zaštita od loma. Karakteristike proizvoda: Naknadna zamjena postojećih T5 žarulja na HF balastima. Staklena cijev lampe sa zaštitom od lomljenja. Visoka konzistentnost boje: ? 5 SDCM (jedinica praga). Vijek trajanja: do 30.000 sati. Nisko treperenje prema EU 2019/2020 (SVM ?0,4 / PstLM ?1). Vrsta zaštite: IP20. Kompatibilan s mnogim komercijalno dostupnim elektroničkim balastima. Prednosti proizvoda: Nema udubljenja zahvaljujući tehnologiji stakla. Jednostavna, brza i sigurna zamjena žarulje bez ponovnog ožičenja. Također pogodno za rad na niskim temperaturama. Molimo vas da se pridržavate svih sigurnosnih uputa. Primjena: Opća rasvjeta na temperaturama okoline od -20 do +45 °C. Javne zgrade. Kuhinje. Rasvjeta ispod ormarića. Pravna napomena: Prilikom zamjene fluorescentne žarulje T5, ukupna energetska učinkovitost i raspodjela svjetlosti ovise o dizajnu sustava. Sigurnosne upute: Uporaba na otvorenom moguća je u odgovarajućim svjetiljkama otpornim na vlagu u skladu s tehničkim listom i uputama za ugradnju. Raspon radne temperature LED cijevi je ograničen. U slučaju bilo kakve sumnje u prikladnost primjene, prije ugradnje izmjerite maksimalnu temperaturu Tc na proizvodu. Nije prikladno za rasvjetu u nuždi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LED cijevi za elektroničke prigušnice (EVG), zaštita od loma Zamjena postojećih T5 žarulja na HF balastima Nazivna snaga: 7 W Nazivni napon: 30-55 V Temperatura boje: 4000 K Svjetlosni tok: 850 lm Kut snopa: 190° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 530,00 mm Širina: 18,50 mm Vijek trajanja L90/B10 na 25 °C: 30.000 h
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.