LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) G5 oblik cijevi T5 4 W toplo bijela (Ø x D) 18.50 mm x 302.00
- Kataloški br:
- 3499445 - 62
- Oznaka:
- 4.05808E+12
- EAN:
- 4058075823617
- Kataloški br:
- 3499445 - 62
- Oznaka:
- 4.05808E+12
- EAN:
- 4058075823617
LEDVANCE LED cijev Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) G5 oblik cijevi T5 4 W toplo bijela (Ø x D) 18.50 mm x 302.00
65.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
65.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 4 W
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | oblik cijevi |
| Podnožak | G5 |
| Snaga | 4 W |
| Snaga (raspon) | 2.5 W - 4.9 W |
| Svjetlosni tok | 380 lm |
| Izvedba | mat |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 K |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,55 |
| Dužina | 302.00 mm |
| Promjer | 18.50 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Potrošnja energije | 4 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 18.50 mm x 302.00 mm |
| Oznaka u boji | 830 |
| Postojanost boja (SDCM) | 5 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra89 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | T5 |
| Boja | bijela |
| Colour | White |
| Socket | G5 |
| Housing colour | White |
| Voltage type | AC |
| With movement sensor | FALSE |
| With twilight switch | FALSE |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| With remote control | FALSE |
| Diameter | 18.50 mm |
| Suitable for electronic ballast | TRUE |
| Lamp efficacy | 95 lm/W |
| Lamp shape | Tube, double-ended |
| Length | 302.00 mm |
| Remote operation possible | FALSE |
| Nominal voltage | 17-17 V |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Colour of light according to EN 12464-1 | Warm white < 3300 K |
| Type of glass/cover | Frosted |
| Average nominal lifetime | 30000 h |
| Nominal current | 223-223 mA |
| Colour temperature | 3000-3000 K |
| Weighted energy consumption in 1000 hours | 4.00 kWh |
| IFTTT support available | TRUE |
| Lamp power | 4-4 W |
| Luminous flux | 380-380 lm |
| Colour consistency (McAdam ellipse) | SDCM5 |
| Total harmonic distortion | 130 |
| Photobiological safety according to EN 62471 | RG0 |
| Dimming phase cut-off (trailing edge) | FALSE |
| Dimming phase cut-on (leading edge) | FALSE |
| Dimming Touch and Dim | FALSE |
| Dimming Zigbee | FALSE |
| No dim function | TRUE |
| Filament lamp | FALSE |
| Min. number of switching cycles | 200000 |
| Beam angle | 190.00-190.00 ° |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 380 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | FALSE |
| Compatible with Google Assistant | FALSE |
| Compatible with Amazon Alexa | FALSE |
| Suitable for magnetic ballast | FALSE |
| Energy efficiency class according to EU regulation 2019/2015 | F |
| Dimming Bluetooth | FALSE |
| Dimming Wi-Fi | FALSE |
| Power factor | 0.55 |
Opis
Opis
LED cijevi za elektroničke prigušnice (EVG), zaštita od loma. Karakteristike proizvoda: Naknadna zamjena postojećih T5 žarulja na HF balastima. Staklena cijev lampe sa zaštitom od lomljenja. Visoka konzistentnost boje: ? 5 SDCM (jedinica praga). Vijek trajanja: do 30.000 sati. Nisko treperenje prema EU 2019/2020 (SVM ?0,4 / PstLM ?1). Vrsta zaštite: IP20. Kompatibilan s mnogim komercijalno dostupnim elektroničkim balastima. Prednosti proizvoda: Nema udubljenja zahvaljujući tehnologiji stakla. Jednostavna, brza i sigurna zamjena žarulje bez ponovnog ožičenja. Također pogodno za rad na niskim temperaturama. Molimo vas da se pridržavate svih sigurnosnih uputa. Primjena: Opća rasvjeta na temperaturama okoline od -20 do +45 °C. Javne zgrade. Kuhinje. Rasvjeta ispod ormarića. Pravna napomena: Prilikom zamjene fluorescentne žarulje T5, ukupna energetska učinkovitost i raspodjela svjetlosti ovise o dizajnu sustava. Sigurnosne upute: Uporaba na otvorenom moguća je u odgovarajućim svjetiljkama otpornim na vlagu u skladu s tehničkim listom i uputama za ugradnju. Raspon radne temperature LED cijevi je ograničen. U slučaju bilo kakve sumnje u prikladnost primjene, prije ugradnje izmjerite maksimalnu temperaturu Tc na proizvodu. Nije prikladno za rasvjetu u nuždi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LED cijevi za elektroničke prigušnice (EVG), zaštita od loma Zamjena postojećih T5 žarulja na HF balastima Nazivna snaga: 4 W
- Nazivni napon: 17-40 V Temperatura boje: 3000 K Svjetlosni tok: 380 lm Kut snopa: 190° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 302,00 mm Širina: 18,50 mm Vijek trajanja L90/B10 na 25 °C: 30.000 h
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.