LEDVANCE LED cijev G13 oblik cijevi T8 18 W toplo bijela (Ø x D) 26.70 mm x 1212.00 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3499565 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854271472
- Kataloški br:
- 3499565 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854271472
LEDVANCE LED cijev G13 oblik cijevi T8 18 W toplo bijela (Ø x D) 26.70 mm x 1212.00 mm 1 kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 18 W
- Boja svjetla= 2000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | oblik cijevi |
| Podnožak | G13 |
| Snaga | 18 W |
| Snaga (raspon) | 10 W - 19.9 W |
| Svjetlosni tok | 2000 lm |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 2000 K |
| Područje boje svjetla | 2000 K |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,90 |
| Dužina | 1212.00 mm |
| Promjer | 26.70 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Potrošnja energije | 18 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 26.70 mm x 1212.00 mm |
| Oznaka u boji | 220 |
| Postojanost boja (SDCM) | 5 |
| Indeks uzvrata boje | 20 Ra39 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | T8 |
| Boja | žuta |
Opis
Opis
Snažne LED cijevi za elektromagnetske prigušnice (KVG/WG) i mrežni napon, s UV filterom. Karakteristike proizvoda: LED zamjena za konvencionalne T8 fluorescentne žarulje s G13 grlom u konvencionalnim svjetiljkama s balastom ili na mrežnom naponu. Izvrstan filter ispod 500 nm. Nisko treperenje prema EU 2019/2020 (SVM ?0,4 / PstLM ?1). Oznaka ENEC 10 VDE. Vijek trajanja: do 50.000 sati. Klasa zaštite: IP20. Bez žive i u skladu s RoHS propisima. Prednosti proizvoda: Izvrstan UV filter. Vrlo visoka sklopna snaga. Jednostavna, brza i sigurna zamjena žarulje bez ponovnog ožičenja. Ušteda energije do 62% (u usporedbi s fluorescentnom žaruljom T8). Puna svjetlina bez faze zagrijavanja, stoga idealna u kombinaciji sa senzorima. Također pogodno za rad na niskim temperaturama. Područja primjene: proizvodnja mikročipova i poluvodiča. Primjene u kojima se sadržaj UV i plavog svjetla mora svesti na minimum. Industrija. Tehnička oprema: Zamjenski starter za LED cijevi. Pravna napomena: Prilikom zamjene fluorescentne žarulje T8, ukupna energetska učinkovitost i raspodjela svjetlosti ovise o dizajnu sustava. Sigurnosne upute: Nije prikladno za rad s elektroničkim balastom. Upotreba na otvorenom moguća je u odgovarajućim svjetiljkama otpornim na vlagu prema podatkovnom listu i uputama za ugradnju. Nije prikladno za rasvjetu u nuždi. Prije instalacije isključite mrežno napajanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Snažne LED cijevi za elektromagnetske prigušnice (KVG/WG) i mrežni napon, s UV filterom
- LED zamjena za konvencionalne T8 fluorescentne žarulje s G13 grlom u KVG svjetiljkama ili na mrežnom naponu Nazivna snaga: 18 W Nazivni napon: 220 - 240 V Temperatura boje: 2000 K Svjetlosni tok: 2000 lm Kut snopa: 190° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 1212,00 mm Širina: 26,70 mm Vijek trajanja L90/B10 pri 25 °C: 50.000 h / UKCA / VDE / ENEC / EAC
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.