LEDVANCE LED cijev G13 oblik cijevi T8 5.2 W neutralna bijela (Ø x D) 26.70 mm x 603.00 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3499539 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854044793
- Kataloški br:
- 3499539 - 62
- Oznaka:
- 4.09985E+12
- EAN:
- 4099854044793
LEDVANCE LED cijev G13 oblik cijevi T8 5.2 W neutralna bijela (Ø x D) 26.70 mm x 603.00 mm 1 kom.
35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 5.2 W
- Boja svjetla= 3300 K
- neutralna bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED cijev |
| Oblik | oblik cijevi |
| Podnožak | G13 |
| Snaga | 5.2 W |
| Snaga (raspon) | 5 W - 7.4 W |
| Svjetlosni tok | 500 lm |
| Izvedba | mat |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 3300 K |
| Područje boje svjetla | 3300 K |
| Vijek trajanja cca. | 60000 h |
| Krugovi | 200000 |
| Faktor učinkovitosti | 0,90 |
| Dužina | 603.00 mm |
| Promjer | 26.70 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Potrošnja energije | 6 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x D) 26.70 mm x 603.00 mm |
| Oznaka u boji | 833 |
| Postojanost boja (SDCM) | 6 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra89 Ra |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | T8 |
Opis
Opis
LED cijevi za elektromagnetske prigušnice (KVG/VVG) i mrežni napon, zaštita od loma, za prezentaciju hrane. Karakteristike proizvoda: Posebno prilagođena spektralna raspodjela svjetlosti (usporediva s T8 FL NATURA 76). LED zamjena za konvencionalne T8 fluorescentne žarulje s G13 grlom u konvencionalnim svjetiljkama s balastom ili na mrežnom naponu. Staklena cijev žarulje sa zaštitom od loma za primjenu npr. u prehrambenoj industriji. Oznaka ENEC 10 VDE. Vrsta zaštite: IP20. Bez žive i u skladu s RoHS propisima. Prednosti proizvoda: Hrana izgleda posebno svježe i ukusno bez previše „uljepšavanja“. Jednostavna, brza i sigurna zamjena fluorescentne žarulje bez ponovnog ožičenja CCG-a. Ušteda energije do 74% (u usporedbi s fluorescentnom žaruljom T8). Zaštita od lomljenja zahvaljujući posebnom PET premazu. Podrška u implementaciji HACCP koncepata od proizvodnje do prezentacije proizvoda. Nema savijanja zahvaljujući staklenoj cijevi. Također pogodno za rad na niskim temperaturama. Područja primjene: Prezentacija hrane u npr. mesnicama, pekarama, supermarketima ili pogonima za preradu mesa. Pogodno za temperature okoline od -20 do +50° C. Tehničke značajke: Pogodno za rad s balastima s malim gubicima i konvencionalnim balastima. Pravna napomena: Prilikom zamjene fluorescentne žarulje T8, ukupna energetska učinkovitost i raspodjela svjetlosti ovise o dizajnu sustava. Sigurnosne upute: Nije prikladno za korištenje s elektroničkim balastom. Upotreba na otvorenom moguća je u odgovarajućim svjetiljkama otpornim na vlagu prema podatkovnom listu i uputama za ugradnju. Nije prikladno za rasvjetu u nuždi. Prije instalacije isključite mrežno napajanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LED cijevi za elektromagnetske prigušnice (KVG/VVG) i mrežni napon, zaštita od loma, za prezentaciju hrane Posebno prilagođena spektralna raspodjela svjetlosti (usporediva s T8 FL NATURA 76) Nazivna snaga: 5,2 W Nazivni napon: 220 - 240 V Temperatura boje: 3300 K Svjetlosni tok: 500 lm Kut snopa: 190° Duljina (uključujući okrugla svjetla): 603,00 mm Širina: 26,70 mm Vijek trajanja L90/B10 pri 25 °C: 60000 h / UKCA / VDE / ENEC / EAC
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.