Legamaster flipcHART SKETCH INFINITE (Š x V x D) 806 x 2050 x 711 mm bijela, drvo brisiva, označena, prilagodljiva po vi
- Kataloški br:
- 3556219 - 62
- Oznaka:
- 7-153800
- EAN:
- 8713797111089
- Kataloški br:
- 3556219 - 62
- Oznaka:
- 7-153800
- EAN:
- 8713797111089
Legamaster flipcHART SKETCH INFINITE (Š x V x D) 806 x 2050 x 711 mm bijela, drvo brisiva, označena, prilagodljiva po vi
970.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
970.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Flipchart SKETCH INFINITE dizajniran je za one koji cijene i estetiku i funkcionalnost. Nudi izdržljive materijale za intenzivnu upotrebu u sobama za sastanke i elegantan dizajn koji vizualno poboljšava vaš radni prostor.
- Ovaj proizvod izrađen je od materijala potječući iz održivo upravljanih, FSC® certificiranih šuma i drugih kontroliranih izvora (FSC C158462)
- Optimizirano maloprodajno pakiranje: Atraktivno i funkcionalno pakiranje poboljšava vidljivost proizvoda i bez napora vodi kupce do pravog rješenja.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 806 x 2050 x 711 mm |
| Ukupna širina | 690 mm |
| Ukupna visina | 2050 cm |
| Boja | bijela drvo |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | da |
| Ploča se može natpisivati | da |
| može se obrisati | da |
| podesiva visina | da |
| Broj ruku | 2 |
| Posuda za odlaganje | da |
| Posebne značajke | brisiva označena prilagodljiva po visini uklj. držač bloka uklj. zaustavljanje papira magnetska |
| Materijal kućišta | drvo |
| Tekstura površine | emajlirano |
| Visina | 2050 mm |
| Širina | 806 mm |
| Dimenzije površine | 806 x 711 mm |
| Izvedba mehanizma za pohranu | 2 nosača |
| Izvedba podešenja visine | 3 puta |
| Izvedba podnožja | tronožac |
| magnetno prianjanje | da |
| Dubina | 711 mm |
| Materijal | čelik |
| Težina | 16.8 kg |
| Vrsta proizvoda | flipcHART |
| 1 | |
| 1 Stück(e) | |
| 2.05 m | |
| 165.6 cm | |
| 22.1 kg |
Opis
Opis
Flipchart SKETCH INFINITE dizajniran je za one koji cijene i estetiku i funkcionalnost. Nudi izdržljive materijale za intenzivnu upotrebu u sobama za sastanke i elegantan dizajn koji vizualno poboljšava vaš radni prostor. Ovaj proizvod izrađen je od materijala potječući iz održivo upravljanih, FSC®-certificiranih šuma i drugih kontroliranih izvora (FSC C158462). Optimizirano maloprodajno pakiranje: Atraktivno i funkcionalno pakiranje poboljšava vidljivost proizvoda i bez napora vodi kupce do pravog rješenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Elegantna, moderna flipchart tabla s kreativnim prizvukom
- Ploča se može rotirati za 90 stupnjeva, što je čini idealnom za korištenje kao obična bijela ploča.
- Privlači poglede: Ploča bez okvira s otisnutom čeličnom stražnjom pločom u drvenom izgledu
- Magnetni držač za papir od prirodnog drva i ladica za markere mogu se ukloniti i pohraniti na stražnjoj strani ploče.
- Držač za papir opremljen je podesivim kukama za papir.
- Pogodno za sve standardne veličine papirnatih podloga
- Magnetski emajlirana čelična površina (V 110 x Š 69 cm) izrađena od e³™ CeramicSteel-a, koji ima Cradle to Cradle Certified® brončane razine
- Koristite podlogu za flipchart ili kao bijelu ploču
- Podesiva visina: idealna visina pisanja može se lako podesiti.
- Dodatna stabilnost koju pruža treća noga
- Uključeno: besplatni početni set koji se sastoji od: 1x SKETCH ECO podloge za papir s mrežom, 2x edding 28 EcoLine markera za bijelu ploču i flipchart, posude za markere i uputa za sastavljanje
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)