Legamaster mobilni flipcHART SKETCH EASY (Š x V x D) 680 x 1890 x 640 mm brisiva, označena, prilagodljiva po visini, ukl
- Kataloški br:
- 3555402 - 62
- Oznaka:
- 7-153210
- EAN:
- 8713797111119
- Kataloški br:
- 3555402 - 62
- Oznaka:
- 7-153210
- EAN:
- 8713797111119
Legamaster mobilni flipcHART SKETCH EASY (Š x V x D) 680 x 1890 x 640 mm brisiva, označena, prilagodljiva po visini, ukl
370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Serija SKETCH EASY nudi pouzdanu kvalitetu po pristupačnoj cijeni za praktičnu svakodnevnu upotrebu.
- Ovaj proizvod izrađen je od materijala potječući iz održivo upravljanih, FSC® certificiranih šuma i drugih kontroliranih izvora (FSC C158462)
- Optimizirano maloprodajno pakiranje: Atraktivno i funkcionalno pakiranje poboljšava vidljivost proizvoda i bez napora vodi kupce do pravog rješenja.
- Mnoge komponente SKETCH EASY flipcharta su uklonjive, tako da se po potrebi mogu lako zamijeniti ili popraviti.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 680 x 1890 x 640 mm |
| Ukupna širina | 680 mm |
| Ukupna visina | 189 cm |
| Boja postolja | crna |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | da |
| Ploča se može natpisivati | da |
| može se obrisati | da |
| Prikladnost za oglasnu ploču | ne |
| podesiva visina | da |
| Posuda za odlaganje | da |
| Pojas za rame | ne |
| Posebne značajke | brisiva označena prilagodljiva po visini uklj. držač bloka |
| Materijal okvira | ABS |
| Tekstura površine | lakirana |
| Visina | 1890 mm |
| Širina | 680 mm |
| Dimenzije površine | H 105 cm x B 68 cm |
| Izvedba podnožja | okrugla noga s 5 kotača |
| magnetno prianjanje | da |
| Dubina | 640 mm |
| Materijal | čelik |
| Težina | 14 kg |
| Vrsta proizvoda | mobilni flipcHART |
| 1 | |
| 1 Stück(e) | |
| 189 cm | |
| 189 cm | |
| 15.5 kg | |
| 5 Rad/Räder |
Opis
Opis
Serija SKETCH EASY nudi pouzdanu kvalitetu po pristupačnoj cijeni za praktičnu svakodnevnu upotrebu. Ovaj proizvod izrađen je od materijala potječući iz održivo upravljanih, FSC®-certificiranih šuma i drugih kontroliranih izvora (FSC C158462). Optimizirano maloprodajno pakiranje: Atraktivno i funkcionalno pakiranje poboljšava vidljivost proizvoda i bez napora vodi kupce do pravog rješenja. Mnoge komponente SKETCH EASY flipcharta su uklonjive, tako da se po potrebi mogu lako zamijeniti ili popraviti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Funkcionalni mobilni flipchart za redovitu upotrebu
- Plastični držač za papir koji se pričvršćuje vijcima i podesive kuke za papir
- Pogodno za sve standardne veličine papirnatih podloga
- Magnetska i suhobrisiva površina za bijelu ploču od lakiranog čelika (V 105 cm x Š 68 cm)
- Koristite podlogu za flipchart ili kao bijelu ploču
- Visina: 190 cm, okrugla baza promjera 64 cm
- Okrugla baza s 5 kotačića koji se mogu zaključati
- Kotačići koji se mogu zaključati osiguravaju savršenu stabilnost i mobilnost
- Jednostavno sastavljanje: Priložen je ključ za montažu kotačića.
- Isporuka uključuje pladanj za markere (20 cm) i upute za sastavljanje.
- TÜV GS (Tested Safety) certifikat: Jamči najvišu sigurnost i provjerenu kvalitetu prema njemačkim standardima.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)