Legamaster staklena magnetna ploča Glasboard (Š x V x D) 1200 x 900 x 4 mm bijela 7-104554
- Kataloški br:
- 2756766 - 62
- Oznaka:
- 7-104554
- EAN:
- 8713797078849
- Kataloški br:
- 2756766 - 62
- Oznaka:
- 7-104554
- EAN:
- 8713797078849
Legamaster staklena magnetna ploča Glasboard (Š x V x D) 1200 x 900 x 4 mm bijela 7-104554
640.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
640.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dekorativna staklena ploča s izdržljivom staklenom površinom od kaljenog sigurnosnog stakla za intenzivnu upotrebu u uredu ili kućnom uredu
- Najbolja svojstva pisanja: Možete postići najbolje rezultate s Legamaster markerima kredom
- Magnetna površina: lako se pričvršćuju bilješke, skice i fotografije
- Lako se čisti: glatka, higijenska staklena površina
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | staklena magnetna ploča |
| dim. | (Š x V x D) 1200 x 900 x 4 mm |
| Širina | 1200 mm |
| Visina | 900 mm |
| Dubina | 4 mm |
| Boja | bijela |
| Posuda za odlaganje | da |
| može se obrisati | da |
| Ploča se može natpisivati | da |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | da |
| Debljina stakla | 4 mm |
| Oznaka za tip proizvoda | Glassboard |
| Vrsta upotrebe (prednja strana) | ploča za pisanje |
| Materijal površine za pisanje | sigurnosno staklo |
| Tekstura površine | glatka |
| obostrano natpisivo | ne |
| podesiva visina | ne |
| Plavi anđeo | ne |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Visokokvalitetna staklena ploča bez okvira za dugotrajnu, intenzivnu upotrebu
- Može se pisati markerima kredom ili markerima za suho brisanje bijele ploče
- Kaljeno sigurnosno staklo i magnetna staklena površina (4 mm)
- Montaža na zid s ukrasnim montažnim nosačima; moguće u portretnom ili pejzažnom formatu
- 2 ekstra jaka magneta (promjer. 12 mm), 1 Legamaster marker s kredom, set za sastavljanje i upute za sastavljanje uključeni
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)