Legamaster whiteboard PREMIUM PLUS (Š x V) 240 cm x 120 cm bijela emajlirano uklj. ladica, uklj. flomaster
- Kataloški br:
- 2756471 - 62
- Oznaka:
- 7-101076
- EAN:
- 8713797099677
- Kataloški br:
- 2756471 - 62
- Oznaka:
- 7-101076
- EAN:
- 8713797099677
Legamaster whiteboard PREMIUM PLUS (Š x V) 240 cm x 120 cm bijela emajlirano uklj. ladica, uklj. flomaster
1,500.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,500.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izvrsno za pisanje i suho brisanje
- Magnetna površina: lako se pričvršćuju bilješke, skice i fotografije
- Dizajn otporan na bakterije: Glatka, zatvorena površina sprječava rast i razmnožavanje bakterija i klica
- Jednostavna montaža na zid: fleksibilna montaža zahvaljujući sustavu skrivenih utora
- Ovaj proizvod ima certifikat EU Ecolabel
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | whiteboard |
| dim. | (Š x V) 240 cm x 120 cm |
| Širina | 240 cm |
| Visina | 120 cm |
| Boja | bijela |
| može se obrisati | da |
| Ploča se može natpisivati | da |
| Posuda za odlaganje | da |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | da |
| obostrano natpisivo | ne |
| Vrsta upotrebe (prednja strana) | whiteboard |
| Boja okvira | srebrna |
| podesiva visina | ne |
| Materijal površine za pisanje | emajl |
| Materijal okvira | aluminij |
| Tekstura površine | emajlirano |
| Oznaka za tip proizvoda | Whiteboard PREMIUM PLUS 240x120cm |
| Posebne značajke | uklj. ladica uklj. flomaster |
| Referenca ekološkog znaka | EU Ecolabel |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Visokokvalitetna bijela ploča otporna na ogrebotine za dugotrajnu i intenzivnu upotrebu
- Može se pisati suhobrišućim markerima za bijelu ploču
- Emajlirana e3 magnetska površina od keramičkog čelika, Cradle to Cradle Certified™, brončana razina
- Aluminijski okvir s bijelim plastičnim kutovima
- Može se postaviti u vodoravnom ili okomitom položaju
- Isporučuje se s pladnjem za markere (30 cm), markerima za ploče, setom za sastavljanje i uputama za sastavljanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.