Legamaster whiteboard UNITE (Š x V) 180 cm x 120 cm bijela glatka, lakirana uklj. ladica
- Kataloški br:
- 2757096 - 62
- Oznaka:
- 7-108174
- EAN:
- 8713797105156
- Kataloški br:
- 2757096 - 62
- Oznaka:
- 7-108174
- EAN:
- 8713797105156
Legamaster whiteboard UNITE (Š x V) 180 cm x 120 cm bijela glatka, lakirana uklj. ladica
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Glatko i tečno za pisanje i suho brisanje
- Magnetna površina: lako se pričvršćuju bilješke, skice i fotografije
- Jednostavna montaža na zid: fleksibilna montaža zahvaljujući sustavu skrivenih utora
- Ovaj je proizvod izrađen od materijala iz šuma kojima se održivo upravlja, FSC® certificiranih šuma i drugih kontroliranih izvora (FSC C158462)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | whiteboard |
| dim. | (Š x V) 180 cm x 120 cm |
| Širina | 180 cm |
| Visina | 120 cm |
| Boja | bijela |
| može se obrisati | da |
| Ploča se može natpisivati | da |
| Posuda za odlaganje | da |
| Ploča s magnetnim prianjanjem | da |
| obostrano natpisivo | ne |
| Vrsta upotrebe (prednja strana) | whiteboard |
| Boja okvira | siva |
| podesiva visina | ne |
| Materijal površine za pisanje | čelik |
| Materijal okvira | aluminij |
| Tekstura površine | glatka lakirana |
| Oznaka za tip proizvoda | Whiteboard UNITE 120x180 |
| Posebne značajke | uklj. ladica |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Održiva ploča za povremenu upotrebu u uredu, učionici ili industriji
- Može se pisati suhobrišivim markerima za bijelu ploču
- Površina magnetske ploče od lakiranog čelika
- Aluminijski okvir sa sivim plastičnim kutovima (Pantone 433C)
- Može se montirati horizontalno
- Isporučuje se s pladnjem za markere (30 cm), setom za sastavljanje i uputama za sastavljanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.