Legrand preklopni relej Living&Light NT4330/12
- Kataloški br:
- Oznaka:
- NT4330/12
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- NT4330/12
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Funkcija
Schaltrelais
Izvršenje
Relej Legrand NT4330/12
Niz
Living&Light
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP40
Vrsta proizvoda
Schalterprogramm
Opis
Opis
Relej s izmjeničnim kontaktom 250 V ac, 10 A ohmički, 4A induktivni, napon zavojnice 12 V ac, boja: teh