Legrand preklopni relej Living&Light NT4330/230
- Kataloški br:
- Oznaka:
- NT4330/230
- Oznaka:
- NT4330/230
- EAN:
Izvršenje
LEGRAND/BTicino relej NT4330/230
Opis
Relej s izmjeničnim kontaktom 250 V ac, 10 A ohmički, 4A induktivni, napon zavojnice 230 V ac, boja: teh