Legrand preklopni relej Living&Light NT4330/24
- Kataloški br:
- Oznaka:
- NT4330/24
- Oznaka:
- NT4330/24
- EAN:
Izvršenje
Relej Legrand NT4330/24
Opis
Relej s izmjeničnim kontaktom 250 V izmjeničnim strujama, 10 A ohmičkim, 4A induktivnim, napon zavojnice 24 V izmjeničnim strujama, boja: tech