Legrand utičnica Living&Light crvena L4140/16R
- Kataloški br:
- Oznaka:
- L4140/16R
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- L4140/16R
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crvena
Funkcija
Utičnica
Izvršenje
LEGRAND L4140/16R BTicino SchukoSDO+ital
Materijal
Plastika
Nazivna struja
16 A
Nazivni napon
250 V
Niz
Living&Light
Sadržaj
1 kom
Slično RAL-u
3003
Stupanj zaštite
IP20
Vrsta proizvoda
Schalterprogramm
Opis
Opis
Schuko / talijanska utičnica 2P + E 10 A 250 V ac, razmak pinova 19 mm i 26 mm, s povećanom zaštitom kontakta, Scrhaub terminali (SK), prednja crvena, dostupnost na zahtjev