Leitz 44720095 bilježnica linijsko crna Broj listova: 80 DIN A4
- Kataloški br:
- 3435280 - 62
- Oznaka:
- 44720095
- EAN:
- 4002432100897
- Kataloški br:
- 3435280 - 62
- Oznaka:
- 44720095
- EAN:
- 4002432100897
Leitz 44720095 bilježnica linijsko crna Broj listova: 80 DIN A4
80.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
80.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Elastično zatvaranje u tkanom, atraktivnom dizajnu čvrsto drži stranice zajedno
- Petlja za olovku - tako da vam je olovka ili pero uvijek pri ruci
- S 2 tekstilne vrpce za označavanje stranica važnim bilješkama kako biste ih mogli brzo pronaći i ponovno otvoriti
- Posljednjih 8 stranica je perforirano za jednostavno i pažljivo uklanjanje malih bilješki
- 2 ljepljive pločice unutar stražnje korice za isticanje važnog sadržaja
- Integrirani preklopni džep na prednjoj i stražnjoj strani unutarnjeg omota za brzi pristup dokumentima i bilješkama
- 160 stranica / 80 listova svilenkasto glatkog papira boje slonovače od 100 g/m² visoke kvalitete s FSC® certifikatom
- Cijeli proizvod FSC® certificiran
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bilježnica |
| Izvedba linijature | linijsko |
| Broj listova | 80 |
| Format papira | DIN A4 |
| Boja uveza | crna |
| Boja hrpta | crna |
| Zaobljeni kutovi | da |
| Vrsta zatvarača | zatvaranje s elastičnim trakom |
| Izvedba perforacije | bez perforacije |
| Opis značajki | tvrdi uvez petlja za olovke zatvaranje s elastičnim pojasom unutarnji džep (stražnja strana) |
| Gramaža | 100 g/m² |
| Materijal | vještačka koža |
| Materijal uveza | karton u boji |
| nadopunjivo | ne |
| Certificiranje | Forest Stewardship Council |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Dubina | 20 mm |
| Visina | 298 mm |
| Širina | 216 mm |
| Težina | 710 g |
Opis
Opis
Bilježnica u poznatoj Leitz premium kvaliteti. Moderan i suvremen dizajn za svakodnevnu upotrebu. Atraktivan izgled kože i ugodan osjećaj. Inovativne značajke omogućuju optimalnu organizaciju vaših bilješki. Savršeno se slaže s ostalim Complete proizvodima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.