Leitz 44770095 bilježnica kockasta crna Broj listova: 80 DIN A5
- Kataloški br:
- 3435285 - 62
- Oznaka:
- 44770095
- EAN:
- 4002432100927
- Kataloški br:
- 3435285 - 62
- Oznaka:
- 44770095
- EAN:
- 4002432100927
Leitz 44770095 bilježnica kockasta crna Broj listova: 80 DIN A5
59.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Elastično zatvaranje u tkanom, atraktivnom dizajnu čvrsto drži stranice zajedno
- Petlja za olovku - tako da vam je olovka ili pero uvijek pri ruci
- S 2 tekstilne vrpce za označavanje stranica važnim bilješkama kako biste ih mogli brzo pronaći i ponovno otvoriti
- Posljednjih 8 stranica je perforirano za jednostavno i pažljivo uklanjanje malih bilješki
- 2 ljepljive pločice unutar stražnje korice za isticanje važnog sadržaja
- Integrirani preklopni džep na prednjoj i stražnjoj strani unutarnjeg omota za brzi pristup dokumentima i bilješkama
- 160 stranica / 80 listova svilenkasto glatkog papira boje slonovače od 100 g/m² visoke kvalitete s FSC® certifikatom
- Cijeli proizvod FSC® certificiran
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bilježnica |
| Izvedba linijature | kockasta |
| Broj listova | 80 |
| Format papira | DIN A5 |
| Boja uveza | crna |
| Boja hrpta | crna |
| Zaobljeni kutovi | da |
| Vrsta zatvarača | zatvaranje s elastičnim trakom |
| Izvedba perforacije | bez perforacije |
| Opis značajki | zatvaranje s elastičnim pojasom unutarnji džep (stražnja strana) petlja za olovke |
| Boja zatvarača | crna |
| Forest Stewardship Council (FSC) | da |
| Gramaža | 100 g/m² |
| Materijal | tvrdi papir |
| Materijal uveza | karton u boji umjetna koža |
| nadopunjivo | ne |
| Oznaka za tip proizvoda | Complete |
| Certificiranje | Forest Stewardship Council |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Dubina | 213 mm |
| Visina | 20 mm |
| Širina | 147 mm |
| 96 g/m² | |
| 80 Blätter |
Opis
Opis
Bilježnica u poznatoj Leitz premium kvaliteti. Moderan i suvremen dizajn za svakodnevnu upotrebu. Atraktivan izgled kože i ugodan osjećaj. Inovativne značajke omogućuju optimalnu organizaciju vaših bilješki. Savršeno se slaže s ostalim Complete proizvodima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.